Първенства
BGO Баскетболна Лига | Национални Финали Шабла 2019
1
1 06-06-2019
гр.Шабла
з. Шабла
БК ХЕБЪР

ОЛД ДЖИЙС
119

93
Ивайло Иванов Ресиловски
Петър Красимиров Петров
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
2 06-06-2019
гр.Шабла
з. Шабла
БАВНИ И ЯРОСТНИ

ЪНСТОПАБЪЛ
74

55
Красимир Пантелеев Стойнов
Иван Димитров Станчев
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
3 06-06-2019
гр.Шабла
з. Шабла
СВЕТКАВИЦА

ЧАРДАФОН
99

83
Красимир Пантелеев Стойнов
Иван Димитров Станчев
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
4 06-06-2019
гр.Шабла
з. Шабла
МИКС

МАКС СПОРТ
102

90
Ивайло Иванов Ресиловски
Петър Красимиров Петров
Магдалена Дилова
Виолета Младенова Кордова
Boxscore Download PDF
2
5 07-06-2019
гр.Шабла
з. Шабла
ОЛД ДЖИЙС

ЪНСТОПАБЪЛ
112

80
Ивайло Иванов Ресиловски
Иван Димитров Станчев
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
6 07-06-2019
гр.Шабла
з. Шабла
ЧАРДАФОН

МАКС СПОРТ
104

116
Красимир Пантелеев Стойнов
Петър Красимиров Петров
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
7 07-06-2019
гр.Шабла
з. Шабла
БК ХЕБЪР

БАВНИ И ЯРОСТНИ
94

72
Красимир Пантелеев Стойнов
Петър Красимиров Петров
Магдалена Дилова
Виолета Младенова Кордова
Boxscore Download PDF
8 07-06-2019
гр.Шабла
з. Шабла
СВЕТКАВИЦА

МИКС
70

78
Ивайло Иванов Ресиловски
Иван Димитров Станчев
Магдалена Дилова
Виолета Младенова Кордова
Boxscore Download PDF
3
9 08-06-2019
гр.Шабла
з. Шабла
МАКС СПОРТ

ЪНСТОПАБЪЛ
99

57
Петър Красимиров Петров
Иван Димитров Станчев
Магдалена Дилова
Виолета Младенова Кордова
Boxscore Download PDF
10 08-06-2019
гр.Шабла
з. Шабла
БАВНИ И ЯРОСТНИ

СВЕТКАВИЦА
66

71
Ивайло Иванов Ресиловски
Красимир Пантелеев Стойнов
Магдалена Дилова
Виолета Младенова Кордова
Boxscore Download PDF
12 08-06-2019
гр.Шабла
з. Шабла
БК ХЕБЪР

МИКС
76

84
Ивайло Иванов Ресиловски
Красимир Пантелеев Стойнов
Иван Димитров Станчев
Магдалена Дилова
Виолета Младенова Кордова
Boxscore Download PDF
BGO Баскетболна Лига | ББЛ ЗАПАД (мъже) плейофи
1
1 09-04-2019
гр.София
з. Триадица
Спортист - Своге

ВОЛТРОН
75

77
Иван Любомиров Методиев
Христо Чанков Христов
Александра Стефанова Минчева
Boxscore Download PDF
2 10-04-2019
гр.София
з. Триадица
Миньор 2015 Аматьори

СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ
20

0
Константин Русев Русев
Валентин Димитров Въчковски
Дияна Танева Стоянова
Boxscore
3 11-04-2019
гр.София
з. Триадица
МИКС

ФИТСТОУН
80

80
Константин Русев Русев
Божидар Севдалинов Йорданов
Дияна Танева Стоянова
Boxscore
4 11-04-2019
гр.София
з. Триадица
АКТИВТРЕЙДС

ПОЛИТЕХНИКА
103

79
Константин Русев Русев
Божидар Севдалинов Йорданов
Дияна Танева Стоянова
Boxscore Download PDF
5 15-04-2019
гр.София
з. Триадица
СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ

Миньор 2015 Аматьори
0

20
Димитър Георгиев Георгиев
Boxscore
6 18-04-2019
гр.София
з. Триадица
ФИТСТОУН

МИКС
75

86
Константин Русев Русев
Иван Любомиров Методиев
Тихомир Райков Щерев
Boxscore
7 18-04-2019
гр.София
з. Триадица
ПОЛИТЕХНИКА

АКТИВТРЕЙДС
76

120
Константин Русев Русев
Иван Любомиров Методиев
Тихомир Райков Щерев
Boxscore
8 23-04-2019
гр.София
з. Триадица
ВОЛТРОН

Спортист - Своге
83

78
Валери Васков Енев
Димитър Георгиев Георгиев
Boxscore Download PDF
2
9 24-04-2019
гр.София
з. Триадица
БРИКС

Миньор 2015 Аматьори
87

62
Николай Николаев Гайтанджиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Христо Чанков Христов
Boxscore
10 24-04-2019
гр.София
з. Триадица
Спортни Таланти

АКТИВТРЕЙДС
81

69
Николай Николаев Гайтанджиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Христо Чанков Христов
Boxscore
11 25-04-2019
гр.София
з. Триадица
FOOT COURT

МИКС
78

62
Николай Николаев Гайтанджиев
Иван Любомиров Методиев
Иван Илиянов Илиев
Boxscore Download PDF
12 30-04-2019
гр.София
з. Триадица
СПОРТНИ НАСТИЛКИ

ВОЛТРОН
92

64
Константин Русев Русев
Иван Любомиров Методиев
Иван Илиянов Илиев
Boxscore Download PDF
13 01-05-2019
гр.София
з. Триадица
Миньор 2015 Аматьори

БРИКС
75

114
Димитър Георгиев Георгиев
Константин Русев Русев
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
14 02-05-2019
гр.София
з. Триадица
ВОЛТРОН

СПОРТНИ НАСТИЛКИ
78

84
Владимир Ивов Цеков
Иван Любомиров Методиев
Тихомир Райков Щерев
Boxscore Download PDF
15 02-05-2019
гр.София
з. Триадица
МИКС

FOOT COURT
85

78
Владимир Ивов Цеков
Иван Любомиров Методиев
Тихомир Райков Щерев
Boxscore Download PDF
16 07-05-2019
гр.София
з. Триадица
АКТИВТРЕЙДС

Спортни Таланти
59

64
Николай Сашев Цинцарски
Тихомир Райков Щерев
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
17 10-05-2019
гр.София
з. Триадица
FOOT COURT

МИКС
68

88
Николай Сашев Цинцарски
Константин Русев Русев
Boxscore Download PDF
3
18 08-05-2019
гр.София
з. Триадица
СПОРТНИ НАСТИЛКИ

БРИКС
77

70
Boxscore Download PDF
19 13-05-2019
гр.София
з. Триадица
Спортни Таланти

МИКС
70

67
Николай Сашев Цинцарски
Николай Николаев Гайтанджиев
Константин Русев Русев
Boxscore
20 15-05-2019
гр.София
з. Триадица
БРИКС

СПОРТНИ НАСТИЛКИ
63

81
Владимир Ивов Цеков
Илиян Димитров Цветанов
Стефан Величков Ефтимов
Boxscore Download PDF
21 20-05-2019
гр.София
з. Триадица
МИКС

Спортни Таланти
84

81
Иван Любомиров Методиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
22 21-05-2019
гр.София
з. Триадица
Спортни Таланти

МИКС
66

52
Boxscore Download PDF
4
23 23-05-2019
гр.София
з. Триадица
СПОРТНИ НАСТИЛКИ

Спортни Таланти
89

58
Димитър Георгиев Георгиев
Иван Любомиров Методиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore
24 27-05-2019
гр.София
з. Триадица
БРИКС

МИКС
95

81
Николай Сашев Цинцарски
Тихомир Райков Щерев
Мартина Орлинова Николова- Графам
Boxscore Download PDF
25 29-05-2019
гр.София
з. Триадица
Спортни Таланти

СПОРТНИ НАСТИЛКИ
60

84
Валери Васков Енев
Константин Русев Русев
Валентин Димитров Въчковски
Boxscore Download PDF
BGO Баскетболна Лига | BGO БЛ Запад (жени) - Плейофи
1
1 14-03-2019
гр.София
з. Триадица
КИМ

ФАЙРБОЛС
53

46
Валентин Димитров Въчковски
Драга Александрова Мишева
Божидар Севдалинов Йорданов
Моника Ставрева Недялкова
Ася Кръстева Църова
Boxscore Download PDF
2 19-03-2019
гр.София
з. Триадица
ФАЙРБОЛС

КИМ
34

56
Божидар Севдалинов Йорданов
Мартина Орлинова Николова- Графам
Дияна Танева Стоянова
Boxscore Download PDF
2
3 26-03-2019
гр.София
з. Триадица
УНСС

КИМ
59

39
Славчо Костадинов Нучев
Моника Вичева Минчева
Мартина Орлинова Николова- Графам
Boxscore Download PDF
4 29-03-2019
гр.София
з. Триадица
ШАРКС

ЧИКАС
70

39
Валери Васков Енев
Зоя Методиева Станоева
Александра Стефанова Минчева
Boxscore Download PDF
5 02-04-2019
гр.София
з. Триадица
КИМ

УНСС
48

57
Зоя Методиева Станоева
Мартина Орлинова Николова- Графам
Моника Вичева Минчева
Ася Кръстева Църова
Boxscore Download PDF
6 08-04-2019
гр.София
з. Триадица
ЧИКАС

ШАРКС
61

74
Димитър Георгиев Георгиев
Мартина Орлинова Николова- Графам
Дияна Танева Стоянова
Boxscore Download PDF
3
7 14-04-2019
гр.София
з. Триадица
КИМ

ЧИКАС
43

55
Божидар Севдалинов Йорданов
Мартина Орлинова Николова- Графам
Дияна Танева Стоянова
Вероника Йорданова
Румяна Павлова
Boxscore Download PDF
8 15-04-2019
гр.София
з. Триадица
УНСС

ШАРКС
84

57
Зоя Методиева Станоева
Христо Чанков Христов
Мартина Орлинова Николова- Графам
Ася Кръстева Църова
Румяна Павлова
Boxscore Download PDF
BGO Баскетболна Лига | ББЛ ИЗТОК Плейофи
1
1 20-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

ДЖЕНЕРАЛС
20

0
Boxscore
2 20-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС
84

64
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Виолета Младенова Кордова
Ана Иванова Стамболова
Boxscore
3 20-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ

Академик Варна
62

50
Стефан Цонев Стефанов
Симеон Гошев Маринов
Виолета Младенова Кордова
Ана Иванова Стамболова
Boxscore Download PDF
4 20-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
МУ ВАРНА

ЪНСТОПАБЪЛ
102

83
Симеон Гошев Маринов
Стефан Цонев Стефанов
Виолета Младенова Кордова
Ана Иванова Стамболова
Boxscore Download PDF
5 24-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ДЖЕНЕРАЛС

ШОУТАЙМ
0

20
Boxscore
6 24-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
Академик Варна

ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ
60

72
Евстати Петров Иванов
Стефан Цонев Стефанов
Александър Сашков Пейков
Магдалена Дилова
Ана Иванова Стамболова
Boxscore Download PDF
7 25-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС

СВЕТКАВИЦА
51

101
Евстати Петров Иванов
Иван Венциславов Венков
Александър Сашков Пейков
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
8 25-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ЪНСТОПАБЪЛ

МУ ВАРНА
67

95
Евстати Петров Иванов
Стефан Цонев Стефанов
Александър Сашков Пейков
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
2
9 08-05-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

МУ ВАРНА
91

56
Евстати Петров Иванов
Живко Илиев Маринов
Александър Сашков Пейков
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
10 08-05-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ

ШОУТАЙМ
70

63
Евстати Петров Иванов
Александър Сашков Пейков
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
11 12-05-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
МУ ВАРНА

СВЕТКАВИЦА
72

83
Владимир Маринов Вълчев
Живко Илиев Маринов
Симеон Гошев Маринов
Огнян Христов Цонев
Магдалена Дилова
Ана Иванова Стамболова
Boxscore Download PDF
12 12-05-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ
76

86
Владимир Маринов Вълчев
Александър Сашков Пейков
Симеон Гошев Маринов
Огнян Христов Цонев
Магдалена Дилова
Ана Иванова Стамболова
Boxscore Download PDF
3
13 19-05-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
МУ ВАРНА

ШОУТАЙМ
20

0
Boxscore
14 19-05-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ
69

73
Петър Маринов Петров
Симеон Гошев Маринов
Ана Иванова Стамболова
Виолета Младенова Кордова
Boxscore Download PDF
15 22-05-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

МУ ВАРНА
0

20
Boxscore
16 22-05-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ

СВЕТКАВИЦА
53

77
Александър Сашков Пейков
Симеон Гошев Маринов
Виолета Младенова Кордова
Ана Иванова Стамболова
Boxscore Download PDF
17 29-05-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ
77

73
Александър Сашков Пейков
Владимир Маринов Вълчев
Симеон Гошев Маринов
Boxscore Download PDF
BGO Баскетболна Лига | ББЛ ЦЕНТЪР Плейофи
1
1 30-03-2019
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
ЧАРДАФОН

BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ
89

29
Иван Георгиев Николов
Венцислав Недялков Мутафов
Петър Красимиров Петров
Boxscore Download PDF
2 30-03-2019
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
БАВНИ И ЯРОСТНИ

ЧАВДАР
92

36
Мирослав Бориславов Томов
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Boxscore Download PDF
3 30-03-2019
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
ПЕРЕСТРОЙКА

ДРЕЗДЕН ЗУУ
85

46
Мирослав Бориславов Томов
Венцислав Недялков Мутафов
Петър Красимиров Петров
Boxscore Download PDF
4 30-03-2019
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
PREDATORS

ЛОКОМОТИВ ГО
68

58
Мирослав Бориславов Томов
Венцислав Недялков Мутафов
Иван Георгиев Николов
Boxscore Download PDF
2
5 13-04-2019
з.
BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ

ЧАРДАФОН
73

93
Boxscore Download PDF
6 00-00-0000
з.
ЧАВДАР

БАВНИ И ЯРОСТНИ
0

20
Boxscore
7 00-00-0000
з.
ДРЕЗДЕН ЗУУ

ПЕРЕСТРОЙКА
0

20
Boxscore
8 06-04-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
ЛОКОМОТИВ ГО

PREDATORS
86

94
Вилислав Людмилов Гатев
Мартин Радославов Столаров
Boxscore Download PDF
3
9 20-04-2019
гр.Велико Търново
з. ВТУ Спортен комплекс
БАВНИ И ЯРОСТНИ

ПЕРЕСТРОЙКА
67

63
Мирослав Бориславов Томов
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Boxscore Download PDF
10 20-04-2019
гр.Велико Търново
з. ВТУ Спортен комплекс
PREDATORS

ЧАРДАФОН
68

82
Мирослав Бориславов Томов
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Boxscore Download PDF
4
11 12-05-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
PREDATORS

ЧАРДАФОН
86

92
Иван Георгиев Николов
Илиян Димитров Цветанов
Мартин Радославов Столаров
Boxscore Download PDF
12 12-05-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
ПЕРЕСТРОЙКА

БАВНИ И ЯРОСТНИ
52

71
Иван Георгиев Николов
Илиян Димитров Цветанов
Мартин Радославов Столаров
Boxscore Download PDF
5
12 25-05-2019
гр.Севлиево
з. Дан Колов
ПЕРЕСТРОЙКА

PREDATORS
69

89
Венцислав Недялков Мутафов
Илиян Димитров Цветанов
Стефан Величков Ефтимов
Boxscore Download PDF
13 25-05-2019
гр.Севлиево
з. Дан Колов
БАВНИ И ЯРОСТНИ

ЧАРДАФОН
77

50
Венцислав Недялков Мутафов
Илиян Димитров Цветанов
Стефан Величков Ефтимов
Boxscore Download PDF
BGO Баскетболна Лига | ББЛ ЮГ Плейофи
1
1 26-03-2019
гр.Перущица
з. Перущица
МАЙНА ТАУН

АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99
90

93
Boxscore Download PDF
2 27-03-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК ХЕБЪР

МУ ПЛОВДИВ
81

61
Boxscore Download PDF
3 30-03-2019
гр.Перущица
з. Перущица
ЯМБОЛ АМАТЬОРИ

БК ПРИЯТЕЛИ
74

46
Boxscore Download PDF
4 30-03-2019
гр.Перущица
з. Перущица
МАКС СПОРТ

СЛИВЕН
119

42
Boxscore Download PDF
5 08-04-2019
гр.Перущица
з. Перущица
АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99

МАЙНА ТАУН
57

101
Boxscore Download PDF
6 03-04-2019
гр.Перущица
з. Перущица
МУ ПЛОВДИВ

БК ХЕБЪР
54

96
Boxscore Download PDF
7 14-04-2019
гр.Перущица
з. Перущица
СЛИВЕН

МАКС СПОРТ
0

20
Boxscore
8 12-04-2019
гр.Перущица
з. Перущица
МАЙНА ТАУН

АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99
61

71
Boxscore Download PDF
9 14-04-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК ПРИЯТЕЛИ

ЯМБОЛ АМАТЬОРИ
62

72
Boxscore Download PDF
2
10 15-04-2019
гр.Перущица
з. Перущица
МАКС СПОРТ

АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99
82

58
Boxscore Download PDF
11 25-04-2019
гр.Перущица
з. Перущица
АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99

МАКС СПОРТ
54

116
Boxscore Download PDF
12 10-05-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК ХЕБЪР

ЯМБОЛ АМАТЬОРИ
85

68
Boxscore Download PDF
13 12-05-2019
гр.Ямбол
з. Диана
ЯМБОЛ АМАТЬОРИ

БК ХЕБЪР
74

83
Светозар Данчев Каменов
Христо Добрев
Boxscore Download PDF
3
14 19-05-2019
гр.Перущица
з. Перущица
ЯМБОЛ АМАТЬОРИ

АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99
68

55
Boxscore Download PDF
15 19-05-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК ХЕБЪР

МАКС СПОРТ
95

72
Boxscore Download PDF
BGO Баскетболна Лига | BGO БЛ Запад (мъже)
1
1 01-10-2018
гр.София
з. Триадица
БРИКС

БАШ ТИЙМ
20

0
Димитър Георгиев Георгиев
Константин Русев Русев
Божидар Севдалинов Йорданов
Петър Христов Цачев
Boxscore Download PDF
2 02-10-2018
гр.София
з. Триадица
ВОЛТРОН

СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ
62

44
Младен Невенов Субашиев
Иван Любомиров Методиев
Валентин Димитров Въчковски
Орлин Мирчев Николов
Boxscore Download PDF
3 02-10-2018
гр.София
з. Триадица
FOOT COURT

Миньор 2015 Аматьори
60

80
Младен Невенов Субашиев
Иван Любомиров Методиев
Валентин Димитров Въчковски
Орлин Мирчев Николов
Boxscore Download PDF
4 03-10-2018
гр.София
з. Триадица
Спортист - Своге

ЛОКОМОТИВ СОФИЯ
20

0
Димитър Васков Мановски
Тихомир Райков Щерев
Божидар Севдалинов Йорданов
Георги Викторов Вълчев
Александра Стефанова Минчева
Boxscore Download PDF
5 04-10-2018
гр.София
з. Триадица
МИКС

МЕШЕТАТА
20

0
Николай Сашев Цинцарски
Светлана Миленова Стоянова
Димитър Георгиев Георгиев
Ася Кръстева Църова
Румяна Павлова
Boxscore Download PDF
6 04-10-2018
гр.София
з. Триадица
СПОРТНИ НАСТИЛКИ

ФИТСТОУН
86

47
Николай Сашев Цинцарски
Светлана Миленова Стоянова
Димитър Георгиев Георгиев
Boxscore Download PDF
7 05-10-2018
гр.София
з. Триадица
АКТИВТРЕЙДС

ПОЛИТЕХНИКА
90

70
Владимир Ивов Цеков
Иван Любомиров Методиев
Валентин Димитров Въчковски
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore Download PDF
2
8 08-10-2018
гр.София
з. Триадица
СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ

FOOT COURT
37

70
Константин Русев Русев
Валентин Димитров Въчковски
Христо Чанков Христов
Александра Стефанова Минчева
Boxscore Download PDF
9 09-10-2018
гр.София
з. Триадица
ФИТСТОУН

МЕШЕТАТА
20

0
Николай Сашев Цинцарски
Светлана Миленова Стоянова
Христо Чанков Христов
Ася Кръстева Църова
Мария Кирилова Цветкова
Boxscore Download PDF
10 09-10-2018
гр.София
з. Триадица
БАШ ТИЙМ

АКТИВТРЕЙДС
0

20
Николай Сашев Цинцарски
Светлана Миленова Стоянова
Христо Чанков Христов
Ася Кръстева Църова
Мария Кирилова Цветкова
Boxscore Download PDF
11 10-10-2018
гр.София
з. Триадица
СПОРТНИ НАСТИЛКИ

Спортни Таланти
61

73
Димитър Георгиев Георгиев
Николай Николаев Гайтанджиев
Димитър Васков Мановски
Александра Стефанова Минчева
Boxscore Download PDF
12 11-10-2018
гр.София
з. Триадица
ПОЛИТЕХНИКА

ВОЛТРОН
77

80
Иван Любомиров Методиев
Георги Венелинов Брестнички
Тихомир Райков Щерев
Ася Кръстева Църова
Мария Кирилова Цветкова
Boxscore Download PDF
13 11-10-2018
гр.София
з. Триадица
Миньор 2015 Аматьори

МИКС
66

67
Иван Любомиров Методиев
Георги Венелинов Брестнички
Тихомир Райков Щерев
Ася Кръстева Църова
Мария Кирилова Цветкова
Boxscore Download PDF
14 12-10-2018
гр.София
з. Триадица
ЛОКОМОТИВ СОФИЯ

БРИКС
0

20
Николай Сашев Цинцарски
Светлана Миленова Стоянова
Валентин Димитров Въчковски
Boxscore Download PDF
3
15 15-10-2018
гр.София
з. Триадица
Спортни Таланти

ФИТСТОУН
115

54
Тихомир Райков Щерев
Христо Чанков Христов
Boxscore
16 15-10-2018
гр.София
з. Триадица
МЕШЕТАТА

Миньор 2015 Аматьори
0

20
Славчо Костадинов Нучев
Тихомир Райков Щерев
Boxscore
17 16-10-2018
гр.София
з. Триадица
FOOT COURT

ПОЛИТЕХНИКА
79

64
Константин Русев Русев
Иван Любомиров Методиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore
18 17-10-2018
гр.София
з. Триадица
МИКС

СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ
69

68
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Валентин Димитров Въчковски
Моника Вичева Минчева
Александра Стефанова Минчева
Boxscore Download PDF
19 18-10-2018
гр.София
з. Триадица
Спортист - Своге

СПОРТНИ НАСТИЛКИ
65

99
Валери Васков Енев
Димитър Васков Мановски
Драга Александрова Мишева
Boxscore Download PDF
20 19-10-2018
гр.София
з. Триадица
ВОЛТРОН

БАШ ТИЙМ
20

0
Димитър Георгиев Георгиев
Петър Маринов Петров
Христо Чанков Христов
Ася Кръстева Църова
Александра Стефанова Минчева
Boxscore Download PDF
21 19-10-2018
гр.София
з. Триадица
АКТИВТРЕЙДС

ЛОКОМОТИВ СОФИЯ
20

0
Димитър Георгиев Георгиев
Петър Маринов Петров
Христо Чанков Христов
Ася Кръстева Църова
Александра Стефанова Минчева
Boxscore Download PDF
4
22 22-10-2018
гр.София
з. Триадица
ПОЛИТЕХНИКА

МИКС
65

83
Димитър Георгиев Георгиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Христо Чанков Христов
Александра Стефанова Минчева
Boxscore Download PDF
23 23-10-2018
гр.София
з. Триадица
СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ

МЕШЕТАТА
20

0
Димитър Георгиев Георгиев
Георги Венелинов Брестнички
Божидар Севдалинов Йорданов
Александра Стефанова Минчева
Ася Кръстева Църова
Boxscore Download PDF
24 23-10-2018
гр.София
з. Триадица
ФИТСТОУН

Миньор 2015 Аматьори
37

65
Димитър Георгиев Георгиев
Георги Венелинов Брестнички
Божидар Севдалинов Йорданов
Александра Стефанова Минчева
Ася Кръстева Църова
Boxscore Download PDF
25 24-10-2018
гр.София
з. Триадица
СПОРТНИ НАСТИЛКИ

БРИКС
78

91
Валери Васков Енев
Николай Николаев Гайтанджиев
Валентин Димитров Въчковски
Boxscore Download PDF
26 24-10-2018
гр.София
з. Триадица
Спортни Таланти

Спортист - Своге
76

59
Валери Васков Енев
Николай Николаев Гайтанджиев
Валентин Димитров Въчковски
Boxscore Download PDF
27 25-10-2018
гр.София
з. Триадица
БАШ ТИЙМ

FOOT COURT
0

20
Константин Русев Русев
Иван Любомиров Методиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
28 25-10-2018
гр.София
з. Триадица
ЛОКОМОТИВ СОФИЯ

ВОЛТРОН
0

20
Константин Русев Русев
Иван Любомиров Методиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
5
29 29-10-2018
гр.София
з. Триадица
МЕШЕТАТА

ПОЛИТЕХНИКА
0

20
Димитър Георгиев Георгиев
Константин Русев Русев
Георги Венелинов Брестнички
Вероника Йорданова
Мария Кирилова Цветкова
Boxscore Download PDF
30 29-10-2018
гр.София
з. Триадица
МИКС

БАШ ТИЙМ
20

0
Димитър Георгиев Георгиев
Константин Русев Русев
Георги Венелинов Брестнички
Мария Кирилова Цветкова
Вероника Йорданова
Boxscore Download PDF
31 30-10-2018
гр.София
з. Триадица
FOOT COURT

ЛОКОМОТИВ СОФИЯ
20

0
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Николай Николаев Гайтанджиев
Драга Александрова Мишева
Boxscore Download PDF
32 31-10-2018
гр.София
з. Триадица
АКТИВТРЕЙДС

СПОРТНИ НАСТИЛКИ
69

86
Тихомир Райков Щерев
Валентин Димитров Въчковски
Моника Вичева Минчева
Александра Стефанова Минчева
Boxscore Download PDF
33 01-11-2018
гр.София
з. Триадица
Миньор 2015 Аматьори

СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ
63

48
Валери Васков Енев
Димитър Георгиев Георгиев
Александра Стефанова Минчева
Boxscore Download PDF
34 02-11-2018
гр.София
з. Триадица
Спортист - Своге

ФИТСТОУН
77

51
Николай Николаев Гайтанджиев
Иван Любомиров Методиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
35 02-11-2018
гр.София
з. Триадица
БРИКС

Спортни Таланти
56

61
Николай Николаев Гайтанджиев
Иван Любомиров Методиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
6
36 06-11-2018
гр.София
з. Триадица
БАШ ТИЙМ

МЕШЕТАТА
0

0
Димитър Георгиев Георгиев
Цветан Стоев Стоев
Недко Николаев Колев
Александра Стефанова Минчева
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
37 07-11-2018
гр.София
з. Триадица
Спортист - Своге

БРИКС
56

78
Димитър Васков Мановски
Георги Венелинов Брестнички
Христо Чанков Христов
Александра Стефанова Минчева
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
38 07-11-2018
гр.София
з. Триадица
ЛОКОМОТИВ СОФИЯ

МИКС
0

20
Димитър Васков Мановски
Георги Венелинов Брестнички
Христо Чанков Христов
Александра Стефанова Минчева
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
39 08-11-2018
гр.София
з. Триадица
СПОРТНИ НАСТИЛКИ

ВОЛТРОН
64

55
Иван Любомиров Методиев
Тихомир Райков Щерев
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
40 08-11-2018
гр.София
з. Триадица
ФИТСТОУН

СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ
47

49
Иван Любомиров Методиев
Тихомир Райков Щерев
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore
41 09-11-2018
гр.София
з. Триадица
Спортни Таланти

АКТИВТРЕЙДС
80

90
Николай Николаев Гайтанджиев
Константин Русев Русев
Божидар Севдалинов Йорданов
Александра Стефанова Минчева
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
42 23-11-2018
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
ПОЛИТЕХНИКА

Миньор 2015 Аматьори
58

82
Константин Русев Русев
Георги Венелинов Брестнички
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
7
43 12-11-2018
гр.София
з. Триадица
СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ

ПОЛИТЕХНИКА
31

62
Димитър Георгиев Георгиев
Димитър Васков Мановски
Божидар Севдалинов Йорданов
Мария Кирилова Цветкова
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
44 13-11-2018
гр.София
з. Триадица
ВОЛТРОН

Спортни Таланти
63

102
Валери Васков Енев
Георги Венелинов Брестнички
Тихомир Райков Щерев
Мария Кирилова Цветкова
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
45 14-11-2018
гр.София
з. Триадица
АКТИВТРЕЙДС

Спортист - Своге
91

80
Христо Георгиев Костов
Константин Русев Русев
Христо Чанков Христов
Моника Ставрева Недялкова
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
46 15-11-2018
гр.София
з. Триадица
МЕШЕТАТА

ЛОКОМОТИВ СОФИЯ
0

0
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Николай Николаев Гайтанджиев
Валентин Димитров Въчковски
Boxscore Download PDF
47 16-11-2018
гр.София
з. Триадица
FOOT COURT

СПОРТНИ НАСТИЛКИ
64

70
Константин Русев Русев
Иван Любомиров Методиев
Валентин Димитров Въчковски
Boxscore Download PDF
48 05-01-2019
гр.София
з. Триадица
БРИКС

ФИТСТОУН
101

44
Георги Венелинов Брестнички
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
49 04-01-2019
гр.София
з. Триадица
Миньор 2015 Аматьори

БАШ ТИЙМ
20

0
Иван Любомиров Методиев
Христо Чанков Христов
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
8
50 19-11-2018
гр.София
з. Триадица
ФИТСТОУН

ПОЛИТЕХНИКА
37

65
Константин Русев Русев
Мохамед А.К. Алкурди
Александра Стефанова Минчева
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
51 20-11-2018
гр.София
з. Триадица
БРИКС

АКТИВТРЕЙДС
80

72
Славчо Костадинов Нучев
Тихомир Райков Щерев
Божидар Севдалинов Йорданов
Александра Стефанова Минчева
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
52 21-11-2018
гр.София
з. Триадица
БАШ ТИЙМ

СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ
0

20
Валери Васков Енев
Николай Николаев Гайтанджиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Александра Стефанова Минчева
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
53 22-11-2018
гр.София
з. Триадица
Спортист - Своге

ВОЛТРОН
78

65
Иван Любомиров Методиев
Тихомир Райков Щерев
Недко Николаев Колев
Александра Стефанова Минчева
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
54 22-11-2018
гр.София
з. Триадица
СПОРТНИ НАСТИЛКИ

МИКС
86

69
Иван Любомиров Методиев
Тихомир Райков Щерев
Недко Николаев Колев
Александра Стефанова Минчева
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
55 26-11-2018
гр.София
з. Триадица
ЛОКОМОТИВ СОФИЯ

Миньор 2015 Аматьори
0

20
Николай Николаев Гайтанджиев
Иван Любомиров Методиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
56 04-01-2019
гр.София
з. Триадица
Спортни Таланти

FOOT COURT
78

65
Иван Любомиров Методиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Христо Чанков Христов
Ася Кръстева Църова
Румяна Павлова
Boxscore Download PDF
9
57 26-11-2018
гр.София
з. Триадица
ВОЛТРОН

БРИКС
46

61
Николай Николаев Гайтанджиев
Иван Любомиров Методиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Ася Кръстева Църова
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
58 27-11-2018
гр.София
з. Триадица
АКТИВТРЕЙДС

ФИТСТОУН
80

62
Димитър Васков Мановски
Драга Александрова Мишева
Мохамед А.К. Алкурди
Boxscore Download PDF
59 28-11-2018
гр.София
з. Триадица
МИКС

Спортни Таланти
72

70
Тихомир Райков Щерев
Моника Вичева Минчева
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore
60 29-11-2018
гр.София
з. Триадица
МЕШЕТАТА

СПОРТНИ НАСТИЛКИ
0

20
Иван Мирославов Маринов
Валери Васков Енев
Дияна Танева Стоянова
Boxscore Download PDF
61 30-11-2018
гр.София
з. Триадица
ПОЛИТЕХНИКА

БАШ ТИЙМ
20

0
Славчо Костадинов Нучев
Георги Венелинов Брестнички
Иван Илиянов Илиев
Ася Кръстева Църова
Румяна Павлова
Boxscore Download PDF
62 30-11-2018
гр.София
з. Триадица
FOOT COURT

Спортист - Своге
59

69
Славчо Костадинов Нучев
Георги Венелинов Брестнички
Иван Илиянов Илиев
Ася Кръстева Църова
Румяна Павлова
Boxscore Download PDF
63 12-01-2019
гр.София
з. Триадица
СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ

ЛОКОМОТИВ СОФИЯ
20

0
Boxscore
10
64 03-12-2018
гр.София
з. Триадица
Спортист - Своге

МИКС
63

70
Константин Русев Русев
Валентин Димитров Въчковски
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
65 03-12-2018
гр.София
з. Триадица
АКТИВТРЕЙДС

ВОЛТРОН
63

68
Константин Русев Русев
Валентин Димитров Въчковски
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
66 04-12-2018
гр.София
з. Триадица
ФИТСТОУН

БАШ ТИЙМ
20

0
Николай Николаев Гайтанджиев
Христо Чанков Христов
Мохамед А.К. Алкурди
Boxscore Download PDF
67 04-12-2018
гр.София
з. Триадица
ЛОКОМОТИВ СОФИЯ

ПОЛИТЕХНИКА
0

20
Николай Николаев Гайтанджиев
Христо Чанков Христов
Мохамед А.К. Алкурди
Boxscore Download PDF
68 05-12-2018
гр.София
з. Триадица
Спортни Таланти

МЕШЕТАТА
20

0
Иван Любомиров Методиев
Тихомир Райков Щерев
Христо Чанков Христов
Александра Стефанова Минчева
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
69 05-12-2018
гр.София
з. Триадица
СПОРТНИ НАСТИЛКИ

Миньор 2015 Аматьори
82

70
Иван Любомиров Методиев
Тихомир Райков Щерев
Христо Чанков Христов
Александра Стефанова Минчева
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
70 07-12-2018
гр.София
з. Триадица
БРИКС

FOOT COURT
65

89
Валери Васков Енев
Иван Любомиров Методиев
Моника Ставрева Недялкова
Румяна Павлова
Boxscore Download PDF
11
71 10-12-2018
гр.София
з. Триадица
МЕШЕТАТА

Спортист - Своге
0

20
Димитър Георгиев Георгиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Иван Илиянов Илиев
Boxscore Download PDF
72 10-12-2018
гр.София
з. Триадица
ВОЛТРОН

ФИТСТОУН
69

40
Димитър Георгиев Георгиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Иван Илиянов Илиев
Boxscore Download PDF
73 11-12-2018
гр.София
з. Триадица
Миньор 2015 Аматьори

Спортни Таланти
73

80
Иван Мирославов Маринов
Валери Васков Енев
Константин Русев Русев
Boxscore Download PDF
74 17-12-2018
гр.София
з. Триадица
МИКС

БРИКС
66

86
Николай Николаев Гайтанджиев
Валентин Димитров Въчковски
Недко Николаев Колев
Boxscore Download PDF
75 13-12-2018
гр.София
з. Триадица
БАШ ТИЙМ

ЛОКОМОТИВ СОФИЯ
0

0
Георги Венелинов Брестнички
Зоя Методиева Станоева
Драга Александрова Мишева
Boxscore Download PDF
76 01-02-2019
гр.София
з. Триадица
СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ

СПОРТНИ НАСТИЛКИ
57

79
Георги Венелинов Брестнички
Христо Чанков Христов
Иван Илиянов Илиев
Boxscore Download PDF
77 14-12-2018
гр.София
з. Триадица
FOOT COURT

АКТИВТРЕЙДС
91

79
Иван Любомиров Методиев
Тихомир Райков Щерев
Христо Чанков Христов
Ася Кръстева Църова
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
12
78 08-01-2019
гр.София
з. Триадица
Спортни Таланти

СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ
93

53
Божидар Севдалинов Йорданов
Мохамед А.К. Алкурди
Иван Илиянов Илиев
Александра Стефанова Минчева
Boxscore Download PDF
79 08-01-2019
гр.София
з. Триадица
ФИТСТОУН

ЛОКОМОТИВ СОФИЯ
20

0
Boxscore
80 09-01-2019
гр.София
з. Триадица
Спортист - Своге

Миньор 2015 Аматьори
75

74
Николай Сашев Цинцарски
Валентин Димитров Въчковски
Недко Николаев Колев
Ася Кръстева Църова
Мария Кирилова Цветкова
Boxscore Download PDF
81 10-01-2019
гр.София
з. Триадица
БРИКС

МЕШЕТАТА
20

0
Димитър Георгиев Георгиев
Тихомир Райков Щерев
Божидар Севдалинов Йорданов
Ася Кръстева Църова
Boxscore Download PDF
82 10-01-2019
гр.София
з. Триадица
ВОЛТРОН

FOOT COURT
69

76
Димитър Георгиев Георгиев
Тихомир Райков Щерев
Божидар Севдалинов Йорданов
Ася Кръстева Църова
Boxscore Download PDF
83 11-01-2019
гр.София
з. Триадица
СПОРТНИ НАСТИЛКИ

ПОЛИТЕХНИКА
70

69
Иван Любомиров Методиев
Евстати Петров Иванов
Христо Чанков Христов
Александра Стефанова Минчева
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
84 11-01-2019
гр.София
з. Триадица
АКТИВТРЕЙДС

МИКС
78

74
Иван Любомиров Методиев
Евстати Петров Иванов
Христо Чанков Христов
Александра Стефанова Минчева
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
13
78 14-01-2019
гр.София
з. Триадица
СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ

Спортист - Своге
56

77
Димитър Георгиев Георгиев
Валентин Димитров Въчковски
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
79 14-01-2019
гр.София
з. Триадица
ПОЛИТЕХНИКА

Спортни Таланти
77

93
Димитър Георгиев Георгиев
Валентин Димитров Въчковски
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
80 15-01-2019
гр.София
з. Триадица
FOOT COURT

ФИТСТОУН
78

56
Валери Васков Енев
Мохамед А.К. Алкурди
Иван Илиянов Илиев
Boxscore Download PDF
81 16-01-2019
гр.София
з. Триадица
МЕШЕТАТА

АКТИВТРЕЙДС
0

20
Георги Венелинов Брестнички
Тихомир Райков Щерев
Христо Чанков Христов
Boxscore Download PDF
82 17-01-2019
гр.София
з. Триадица
МИКС

ВОЛТРОН
85

51
Иван Любомиров Методиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Моника Вичева Минчева
Александра Стефанова Минчева
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
83 18-01-2019
гр.София
з. Триадица
Миньор 2015 Аматьори

БРИКС
69

67
Славчо Костадинов Нучев
Ася Кръстева Църова
Даниел Илиев
Boxscore Download PDF
84 18-01-2019
гр.София
з. Триадица
БАШ ТИЙМ

СПОРТНИ НАСТИЛКИ
0

20
Славчо Костадинов Нучев
Ася Кръстева Църова
Даниел Илиев
Boxscore Download PDF
14
85 21-01-2019
гр.София
з. Триадица
Спортист - Своге

ПОЛИТЕХНИКА
71

70
Димитър Васков Мановски
Недко Николаев Колев
Валентин Димитров Въчковски
Boxscore Download PDF
86 22-01-2019
гр.София
з. Триадица
БРИКС

СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ
95

61
Валери Васков Енев
Димитър Георгиев Георгиев
Мохамед А.К. Алкурди
Ася Кръстева Църова
Boxscore Download PDF
87 22-01-2019
гр.София
з. Триадица
ВОЛТРОН

МЕШЕТАТА
20

0
Валери Васков Енев
Димитър Георгиев Георгиев
Мохамед А.К. Алкурди
Ася Кръстева Църова
Boxscore Download PDF
88 23-01-2019
гр.София
з. Триадица
Спортни Таланти

БАШ ТИЙМ
20

0
Димитър Георгиев Георгиев
Моника Вичева Минчева
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
89 25-01-2019
гр.София
з. Триадица
FOOT COURT

МИКС
86

76
Иван Мирославов Маринов
Тихомир Райков Щерев
Иван Любомиров Методиев
Boxscore Download PDF
90 25-01-2019
гр.София
з. Триадица
АКТИВТРЕЙДС

Миньор 2015 Аматьори
88

74
Иван Мирославов Маринов
Иван Любомиров Методиев
Тихомир Райков Щерев
Boxscore Download PDF
91 21-01-2019
гр.София
з. Триадица
СПОРТНИ НАСТИЛКИ

ЛОКОМОТИВ СОФИЯ
20

0
Boxscore
15
92 28-01-2019
гр.София
з. Триадица
ПОЛИТЕХНИКА

БРИКС
59

87
Димитър Васков Мановски
Димитър Георгиев Георгиев
Иван Любомиров Методиев
Boxscore Download PDF
93 28-01-2019
гр.София
з. Триадица
СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ

АКТИВТРЕЙДС
71

92
Димитър Георгиев Георгиев
Димитър Васков Мановски
Иван Любомиров Методиев
Boxscore Download PDF
94 29-01-2019
гр.София
з. Триадица
БАШ ТИЙМ

Спортист - Своге
0

20
Boxscore
95 31-01-2019
гр.София
з. Триадица
МЕШЕТАТА

FOOT COURT
0

20
Валери Васков Енев
Тихомир Райков Щерев
Boxscore
96 01-02-2019
гр.София
з. Триадица
МИКС

ФИТСТОУН
77

45
Георги Венелинов Брестнички
Христо Чанков Христов
Иван Илиянов Илиев
Boxscore Download PDF
97 04-02-2019
гр.София
з. Триадица
Миньор 2015 Аматьори

ВОЛТРОН
80

69
Иван Любомиров Методиев
Георги Венелинов Брестнички
Валентин Димитров Въчковски
Boxscore
98 28-01-2019
гр.София
з. Триадица
ЛОКОМОТИВ СОФИЯ

Спортни Таланти
0

20
Boxscore
16
99 05-02-2019
гр.София
з. Триадица
АКТИВТРЕЙДС

МИКС
65

80
Валентин Димитров Въчковски
Дияна Танева Стоянова
Boxscore
100 06-02-2019
гр.София
з. Триадица
Спортист - Своге

СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ
77

60
Димитър Георгиев Георгиев
Мартина Орлинова Николова- Графам
Иван Илиянов Илиев
Ася Кръстева Църова
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
101 07-02-2019
гр.София
з. Триадица
СПОРТНИ НАСТИЛКИ

ФИТСТОУН
77

69
Георги Венелинов Брестнички
Христо Чанков Христов
Иван Илиянов Илиев
Румяна Павлова
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
102 07-02-2019
гр.София
з. Триадица
ВОЛТРОН

FOOT COURT
78

86
Георги Венелинов Брестнички
Христо Чанков Христов
Иван Илиянов Илиев
Моника Ставрева Недялкова
Румяна Павлова
Boxscore Download PDF
103 08-02-2019
гр.София
з. Триадица
БРИКС

Миньор 2015 Аматьори
66

53
Николай Николаев Гайтанджиев
Валентин Димитров Въчковски
Божидар Севдалинов Йорданов
Ася Кръстева Църова
Румяна Павлова
Boxscore Download PDF
104 08-02-2019
гр.София
з. Триадица
Спортни Таланти

ПОЛИТЕХНИКА
91

53
Николай Николаев Гайтанджиев
Валентин Димитров Въчковски
Божидар Севдалинов Йорданов
Ася Кръстева Църова
Румяна Павлова
Boxscore Download PDF
17
105 11-02-2019
гр.София
з. Триадица
ПОЛИТЕХНИКА

Спортист - Своге
45

69
Радослав Сийков Дяков
Димитър Георгиев Георгиев
Константин Русев Русев
Boxscore
106 12-02-2019
гр.София
з. Триадица
СПОРТНИ НАСТИЛКИ

Спортни Таланти
55

73
Валери Васков Енев
Христо Чанков Христов
Иван Илиянов Илиев
Boxscore Download PDF
107 12-02-2019
гр.София
з. Триадица
МИКС

ВОЛТРОН
101

74
Валери Васков Енев
Христо Чанков Христов
Иван Илиянов Илиев
Boxscore Download PDF
108 13-02-2019
гр.София
з. Триадица
СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ

БРИКС
72

75
Иван Любомиров Методиев
Валентин Димитров Въчковски
Божидар Севдалинов Йорданов
Ася Кръстева Църова
Boxscore Download PDF
109 13-02-2019
гр.София
з. Триадица
Миньор 2015 Аматьори

АКТИВТРЕЙДС
76

70
Иван Любомиров Методиев
Валентин Димитров Въчковски
Божидар Севдалинов Йорданов
Ася Кръстева Църова
Boxscore Download PDF
110 15-02-2019
гр.София
з. Триадица
ФИТСТОУН

FOOT COURT
40

85
Николай Николаев Гайтанджиев
Тихомир Райков Щерев
Валентин Димитров Въчковски
Boxscore
18
111 19-02-2019
гр.София
з. Триадица
БРИКС

ПОЛИТЕХНИКА
87

98
Николай Николаев Гайтанджиев
Иван Любомиров Методиев
Христо Чанков Христов
Boxscore
112 19-02-2019
гр.София
з. Триадица
АКТИВТРЕЙДС

СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ
99

64
Николай Николаев Гайтанджиев
Иван Любомиров Методиев
Христо Чанков Христов
Boxscore
113 20-02-2019
гр.София
з. Триадица
Спортист - Своге

СПОРТНИ НАСТИЛКИ
96

68
Валери Васков Енев
Александра Стефанова Минчева
Иван Илиянов Илиев
Boxscore
114 21-02-2019
гр.София
з. Триадица
Спортни Таланти

ФИТСТОУН
20

0
Божидар Севдалинов Йорданов
Моника Вичева Минчева
Мартина Орлинова Николова- Графам
Boxscore
115 22-02-2019
гр.София
з. Триадица
FOOT COURT

МИКС
83

99
Георги Венелинов Брестнички
Тихомир Райков Щерев
Божидар Севдалинов Йорданов
Ася Кръстева Църова
Румяна Павлова
Boxscore Download PDF
116 23-02-2019
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
ВОЛТРОН

Миньор 2015 Аматьори
71

85
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore
19
117 25-02-2019
гр.София
з. Триадица
Спортни Таланти

Спортист - Своге
75

72
Божидар Севдалинов Йорданов
Мартина Орлинова Николова- Графам
Иван Илиянов Илиев
Boxscore
118 25-02-2019
гр.София
з. Триадица
ПОЛИТЕХНИКА

АКТИВТРЕЙДС
72

66
Божидар Севдалинов Йорданов
Мартина Орлинова Николова- Графам
Иван Илиянов Илиев
Boxscore
119 26-02-2019
гр.София
з. Триадица
ФИТСТОУН

МИКС
57

86
Димитър Георгиев Георгиев
Моника Вичева Минчева
Александра Стефанова Минчева
Ася Кръстева Църова
Boxscore Download PDF
120 26-02-2019
гр.София
з. Триадица
СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ

ВОЛТРОН
0

20
Димитър Георгиев Георгиев
Моника Вичева Минчева
Александра Стефанова Минчева
Boxscore
121 27-02-2019
гр.София
з. Триадица
Миньор 2015 Аматьори

FOOT COURT
68

74
Николай Николаев Гайтанджиев
Иван Любомиров Методиев
Недко Николаев Колев
Boxscore
122 28-02-2019
гр.София
з. Триадица
СПОРТНИ НАСТИЛКИ

БРИКС
75

66
Драга Александрова Мишева
Христо Чанков Христов
Boxscore Download PDF
20
123 05-03-2019
гр.София
з. Триадица
Спортист - Своге

БРИКС
62

72
Димитър Георгиев Георгиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Иван Илиянов Илиев
Boxscore
124 05-03-2019
гр.София
з. Триадица
Спортни Таланти

АКТИВТРЕЙДС
65

68
Димитър Георгиев Георгиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Иван Илиянов Илиев
Boxscore
125 06-03-2019
гр.София
з. Триадица
ФИТСТОУН

Миньор 2015 Аматьори
34

80
Иван Любомиров Методиев
Мартина Орлинова Николова- Графам
Дияна Танева Стоянова
Ася Кръстева Църова
Boxscore Download PDF
126 06-03-2019
гр.София
з. Триадица
СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ

МИКС
62

80
Иван Любомиров Методиев
Мартина Орлинова Николова- Графам
Дияна Танева Стоянова
Ася Кръстева Църова
Boxscore Download PDF
127 07-03-2019
гр.София
з. Триадица
ПОЛИТЕХНИКА

FOOT COURT
64

74
Серафим Томов Петров
Стефан Несторов Стефанов
Божидар Иванов Динев
Boxscore
128 07-03-2019
гр.София
з. Триадица
СПОРТНИ НАСТИЛКИ

ВОЛТРОН
125

91
Стефан Несторов Стефанов
Божидар Севдалинов Йорданов
Божидар Иванов Динев
Boxscore
21
129 11-03-2019
гр.София
з. Триадица
ВОЛТРОН

Спортни Таланти
64

56
Димитър Георгиев Георгиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Дияна Танева Стоянова
Румяна Павлова
Boxscore Download PDF
130 11-03-2019
гр.София
з. Триадица
АКТИВТРЕЙДС

Спортист - Своге
86

75
Димитър Георгиев Георгиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Дияна Танева Стоянова
Румяна Павлова
Boxscore Download PDF
131 12-03-2019
гр.София
з. Триадица
БРИКС

ФИТСТОУН
108

48
Николай Николаев Гайтанджиев
Мартина Орлинова Николова- Графам
Божидар Иванов Динев
Boxscore Download PDF
132 12-03-2019
гр.София
з. Триадица
Миньор 2015 Аматьори

СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ
20

0
Николай Николаев Гайтанджиев
Мартина Орлинова Николова- Графам
Божидар Иванов Динев
Boxscore
133 13-03-2019
гр.София
з. Триадица
FOOT COURT

СПОРТНИ НАСТИЛКИ
72

91
Иван Любомиров Методиев
Георги Венелинов Брестнички
Иван Илиянов Илиев
Моника Ставрева Недялкова
Александра Стефанова Минчева
Boxscore Download PDF
134 14-03-2019
гр.София
з. Триадица
МИКС

ПОЛИТЕХНИКА
90

72
Валентин Димитров Въчковски
Драга Александрова Мишева
Божидар Севдалинов Йорданов
Ася Кръстева Църова
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
22
135 17-03-2019
гр.София
з. Свети Георги
ВОЛТРОН

ПОЛИТЕХНИКА
68

60
Димитър Георгиев Георгиев
Мартина Орлинова Николова- Графам
Иван Илиянов Илиев
Boxscore
136 17-03-2019
гр.София
з. Свети Георги
FOOT COURT

СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ
81

48
Димитър Георгиев Георгиев
Мартина Орлинова Николова- Графам
Иван Илиянов Илиев
Boxscore
137 17-03-2019
гр.София
з. Свети Георги
БРИКС

Спортни Таланти
0

20
Владимир Ивов Цеков
Божидар Севдалинов Йорданов
Христо Чанков Христов
Boxscore
138 17-03-2019
гр.София
з. Свети Георги
МИКС

Миньор 2015 Аматьори
72

84
Владимир Ивов Цеков
Божидар Севдалинов Йорданов
Христо Чанков Христов
Boxscore
139 17-03-2019
гр.София
з. Свети Георги
Спортист - Своге

ФИТСТОУН
90

53
Божидар Севдалинов Йорданов
Мартина Орлинова Николова- Графам
Иван Илиянов Илиев
Boxscore
140 17-03-2019
гр.София
з. Свети Георги
АКТИВТРЕЙДС

СПОРТНИ НАСТИЛКИ
74

104
Христо Чанков Христов
Божидар Севдалинов Йорданов
Иван Илиянов Илиев
Boxscore
23
141 20-03-2019
гр.София
з. Триадица
ФИТСТОУН

СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ
72

86
Иван Любомиров Методиев
Димитър Георгиев Георгиев
Александра Стефанова Минчева
Boxscore
142 20-03-2019
гр.София
з. Триадица
БРИКС

АКТИВТРЕЙДС
82

70
Иван Любомиров Методиев
Димитър Георгиев Георгиев
Александра Стефанова Минчева
Boxscore
143 21-03-2019
гр.София
з. Триадица
Спортни Таланти

FOOT COURT
64

66
Николай Сашев Цинцарски
Тихомир Райков Щерев
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore
144 21-03-2019
гр.София
з. Триадица
Спортист - Своге

ВОЛТРОН
63

64
Николай Сашев Цинцарски
Тихомир Райков Щерев
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore
145 22-03-2019
гр.София
з. Триадица
ПОЛИТЕХНИКА

Миньор 2015 Аматьори
54

79
Николай Николаев Гайтанджиев
Георги Венелинов Брестнички
Boxscore
146 22-03-2019
гр.София
з. Триадица
СПОРТНИ НАСТИЛКИ

МИКС
100

79
Николай Николаев Гайтанджиев
Георги Венелинов Брестнички
Boxscore
24
147 26-03-2019
гр.София
з. Триадица
СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ

ПОЛИТЕХНИКА
67

91
Славчо Костадинов Нучев
Моника Вичева Минчева
Мартина Орлинова Николова- Графам
Boxscore Download PDF
148 27-03-2019
гр.София
з. Триадица
FOOT COURT

Спортист - Своге
94

85
Димитър Георгиев Георгиев
Иван Любомиров Методиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
149 27-03-2019
гр.София
з. Триадица
Миньор 2015 Аматьори

СПОРТНИ НАСТИЛКИ
70

75
Димитър Георгиев Георгиев
Иван Любомиров Методиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
150 28-03-2019
гр.София
з. Триадица
ВОЛТРОН

БРИКС
66

78
Николай Николаев Гайтанджиев
Валентин Димитров Въчковски
Дияна Танева Стоянова
Ася Кръстева Църова
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
151 28-03-2019
гр.София
з. Триадица
АКТИВТРЕЙДС

ФИТСТОУН
115

68
Николай Николаев Гайтанджиев
Валентин Димитров Въчковски
Дияна Танева Стоянова
Ася Кръстева Църова
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
152 29-03-2019
гр.София
з. Триадица
МИКС

Спортни Таланти
82

88
Валери Васков Енев
Зоя Методиева Станоева
Александра Стефанова Минчева
Boxscore Download PDF
25
153 02-04-2019
гр.София
з. Триадица
СПОРТНИ НАСТИЛКИ

СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ
20

0
Зоя Методиева Станоева
Моника Вичева Минчева
Мартина Орлинова Николова- Графам
Boxscore
154 03-04-2019
гр.София
з. Триадица
Спортни Таланти

Миньор 2015 Аматьори
62

64
Николай Николаев Гайтанджиев
Георги Венелинов Брестнички
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
155 01-04-2019
гр.София
з. Триадица
Спортист - Своге

МИКС
79

89
Валери Васков Енев
Иван Любомиров Методиев
Валентин Димитров Въчковски
Boxscore Download PDF
156 04-04-2019
гр.София
з. Триадица
БРИКС

FOOT COURT
73

57
Стефан Несторов Стефанов
Недко Николаев Колев
Иван Илиянов Илиев
Boxscore Download PDF
157 04-04-2019
гр.София
з. Триадица
АКТИВТРЕЙДС

ВОЛТРОН
84

68
Стефан Несторов Стефанов
Недко Николаев Колев
Иван Илиянов Илиев
Boxscore Download PDF
158 08-04-2019
гр.София
з. Триадица
ФИТСТОУН

ПОЛИТЕХНИКА
49

82
Димитър Георгиев Георгиев
Мартина Орлинова Николова- Графам
Дияна Танева Стоянова
Boxscore Download PDF
26
159 01-04-2019
гр.София
з. Триадица
ВОЛТРОН

ФИТСТОУН
93

55
Валери Васков Енев
Иван Любомиров Методиев
Валентин Димитров Въчковски
Boxscore Download PDF
160 07-04-2019
гр.София
з. Триадица
СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ

Спортни Таланти
0

20
Валентин Димитров Въчковски
Мартина Орлинова Николова- Графам
Boxscore
161 07-04-2019
гр.София
з. Триадица
ПОЛИТЕХНИКА

СПОРТНИ НАСТИЛКИ
73

81
Валентин Димитров Въчковски
Мартина Орлинова Николова- Графам
Boxscore Download PDF
162 07-04-2019
гр.София
з. Триадица
МИКС

БРИКС
0

20
Иван Любомиров Методиев
Валентин Димитров Въчковски
Boxscore
163 07-04-2019
гр.София
з. Триадица
Миньор 2015 Аматьори

Спортист - Своге
69

45
Николай Сашев Цинцарски
Иван Любомиров Методиев
Дияна Танева Стоянова
Boxscore
164 07-04-2019
гр.София
з. Триадица
FOOT COURT

АКТИВТРЕЙДС
91

59
Николай Сашев Цинцарски
Иван Любомиров Методиев
Дияна Танева Стоянова
Boxscore Download PDF
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 СПОРТНИ НАСТИЛКИ 25 21 4 1792:1492 46
2 Спортни Таланти 25 19 6 1615:1247 44
3 FOOT COURT 25 18 7 1740:1512 43
4 БРИКС 25 19 6 1654:1322 43
5 Миньор 2015 Аматьори 25 17 8 1604:1354 42
6 МИКС 25 17 8 1726:1548 41
7 АКТИВТРЕЙДС 25 15 10 1808:1681 40
8 Спортист - Своге 25 13 12 1643:1564 38
9 ВОЛТРОН 25 12 13 1514:1563 37
10 ПОЛИТЕХНИКА 25 9 16 1560:1624 34
11 ФИТСТОУН 25 3 22 1125:1784 27
12 СОФИЯ ДЖЕНТЪЛМЕН КЛУБ 25 5 20 1094:1464 26
13 МЕШЕТАТА 14 0 12 0:240 2
14 БАШ ТИЙМ 14 0 12 0:240 2
15 ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 14 0 12 0:240 2
BGO Баскетболна Лига | BGO БЛ Запад (жени)
1
1 16-10-2018
гр.София
з. Триадица
УНСС

ИНСТРЕЙД
65

28
Константин Русев Русев
Александра Стефанова Минчева
Недко Николаев Колев
Boxscore Download PDF
2 17-10-2018
гр.София
з. Триадица
ЧИКАС

КИМ
74

35
Валентин Димитров Въчковски
Моника Вичева Минчева
Александра Стефанова Минчева
Boxscore Download PDF
3 18-10-2018
гр.София
з. Триадица
ШАРКС

ФАЙРБОЛС
68

33
Валери Васков Енев
Димитър Васков Мановски
Драга Александрова Мишева
Boxscore Download PDF
2
4 30-10-2018
гр.София
з. Триадица
ФАЙРБОЛС

КИМ
27

50
Николай Николаев Гайтанджиев
Драга Александрова Мишева
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
5 31-10-2018
гр.София
з. Триадица
ИНСТРЕЙД

ЧИКАС
56

79
Тихомир Райков Щерев
Валентин Димитров Въчковски
Моника Вичева Минчева
Александра Стефанова Минчева
Boxscore Download PDF
6 01-11-2018
гр.София
з. Триадица
ШАРКС

УНСС
50

60
Валери Васков Енев
Димитър Георгиев Георгиев
Александра Стефанова Минчева
Boxscore Download PDF
3
7 13-11-2018
гр.София
з. Триадица
УНСС

ФАЙРБОЛС
71

23
Валери Васков Енев
Тихомир Райков Щерев
Моника Вичева Минчева
Моника Ставрева Недялкова
Мария Кирилова Цветкова
Boxscore Download PDF
8 14-11-2018
гр.София
з. Триадица
ЧИКАС

ШАРКС
55

45
Константин Русев Русев
Зоя Методиева Станоева
Христо Чанков Христов
Моника Ставрева Недялкова
Божидар Севдалинов Йорданов
Boxscore Download PDF
9 15-11-2018
гр.София
з. Триадица
КИМ

ИНСТРЕЙД
43

35
Николай Николаев Гайтанджиев
Валентин Димитров Въчковски
Александра Стефанова Минчева
Boxscore Download PDF
4
10 27-11-2018
гр.София
з. Триадица
УНСС

ЧИКАС
83

74
Димитър Васков Мановски
Драга Александрова Мишева
Мохамед А.К. Алкурди
Boxscore Download PDF
11 28-11-2018
гр.София
з. Триадица
ФАЙРБОЛС

ИНСТРЕЙД
44

32
Тихомир Райков Щерев
Моника Вичева Минчева
Божидар Севдалинов Йорданов
Александра Стефанова Минчева
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
12 29-11-2018
гр.София
з. Триадица
ШАРКС

КИМ
40

51
Иван Мирославов Маринов
Валери Васков Енев
Дияна Танева Стоянова
Ася Кръстева Църова
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
5
13 11-12-2018
гр.София
з. Триадица
КИМ

УНСС
28

52
Константин Русев Русев
Моника Вичева Минчева
Дияна Танева Стоянова
Boxscore Download PDF
14 12-12-2018
гр.София
з. Триадица
ЧИКАС

ФАЙРБОЛС
65

46
Валентин Димитров Въчковски
Недко Николаев Колев
Александра Стефанова Минчева
Мария Кирилова Цветкова
Ася Кръстева Църова
Boxscore Download PDF
15 11-01-2019
гр.София
з. Триадица
ИНСТРЕЙД

ШАРКС
0

20
Георги Венелинов Брестнички
Драга Александрова Мишева
Зоя Методиева Станоева
Boxscore
6
16 16-01-2019
гр.София
з. Триадица
КИМ

ЧИКАС
55

44
Георги Венелинов Брестнички
Тихомир Райков Щерев
Христо Чанков Христов
Boxscore Download PDF
17 17-01-2019
гр.София
з. Триадица
ФАЙРБОЛС

ШАРКС
33

55
Иван Любомиров Методиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Моника Вичева Минчева
Александра Стефанова Минчева
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
18 18-01-2019
гр.София
з. Триадица
ИНСТРЕЙД

УНСС
0

20
Boxscore
7
19 30-01-2019
гр.София
з. Триадица
КИМ

ФАЙРБОЛС
55

46
Валентин Димитров Въчковски
Моника Вичева Минчева
Мартина Орлинова Николова- Графам
Александра Стефанова Минчева
Boxscore Download PDF
20 31-01-2019
гр.София
з. Триадица
УНСС

ШАРКС
50

67
Валери Васков Енев
Тихомир Райков Щерев
Александра Стефанова Минчева
Boxscore Download PDF
21 00-00-0000
гр.София
з. Триадица
ЧИКАС

ИНСТРЕЙД
20

0
Boxscore
8
22 05-02-2019
гр.София
з. Триадица
ШАРКС

ЧИКАС
60

53
Валентин Димитров Въчковски
Дияна Танева Стоянова
Boxscore
23 06-02-2019
гр.София
з. Триадица
ФАЙРБОЛС

УНСС
48

91
Димитър Георгиев Георгиев
Мартина Орлинова Николова- Графам
Иван Илиянов Илиев
Ася Кръстева Църова
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
24 00-00-0000
гр.София
з. Триадица
ИНСТРЕЙД

КИМ
0

20
Boxscore
9
25 20-02-2019
гр.София
з. Триадица
КИМ

ШАРКС
29

56
Валери Васков Енев
Александра Стефанова Минчева
Иван Илиянов Илиев
Boxscore
26 21-02-2019
гр.София
з. Триадица
ЧИКАС

УНСС
54

79
Божидар Севдалинов Йорданов
Моника Вичева Минчева
Мартина Орлинова Николова- Графам
Boxscore
27 00-00-0000
гр.София
з. Триадица
ИНСТРЕЙД

ФАЙРБОЛС
0

20
Boxscore
10
28 27-02-2019
гр.София
з. Триадица
ФАЙРБОЛС

ЧИКАС
48

73
Моника Вичева Минчева
Мартина Орлинова Николова- Графам
Иван Илиянов Илиев
Boxscore
29 28-02-2019
гр.София
з. Триадица
УНСС

КИМ
52

38
Драга Александрова Мишева
Христо Чанков Христов
Тихомир Райков Щерев
Ася Кръстева Църова
Boxscore Download PDF
30 00-00-0000
гр.София
з. Триадица
ШАРКС

ИНСТРЕЙД
20

0
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 УНСС 10 9 1 623:410 19
2 ШАРКС 10 7 3 481:364 17
3 ЧИКАС 10 6 4 591:507 16
4 КИМ 10 6 4 404:426 16
5 ФАЙРБОЛС 10 2 8 368:560 12
6 ИНСТРЕЙД 10 0 10 151:351 4
BGO Баскетболна Лига | Купа на Пазарджик 2019
1
1 02-03-2019
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
3.6.9. Баскетболен клуб

МОНСТАРС
71

79
Boxscore Download PDF
2 02-03-2019
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
БК ХЕБЪР

ВОЛТРОН
90

53
Boxscore Download PDF
3 02-03-2019
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
3.6.9. Баскетболен клуб

Миньор 2015 Аматьори
71

92
Boxscore Download PDF
4 02-03-2019
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
ВОЛТРОН

БК ХАСКОВО
110

66
Boxscore Download PDF
5 02-03-2019
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
Миньор 2015 Аматьори

МОНСТАРС
91

70
Boxscore Download PDF
6 02-03-2019
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
БК ХЕБЪР

БК ХАСКОВО
111

69
Boxscore Download PDF
2
7 03-03-2019
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
БК ХЕБЪР

МОНСТАРС
97

59
Boxscore Download PDF
8 03-03-2019
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
Миньор 2015 Аматьори

ВОЛТРОН
60

71
Boxscore Download PDF
3
9 03-03-2019
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
МОНСТАРС

Миньор 2015 Аматьори
70

66
Boxscore Download PDF
10 03-03-2019
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
БК ХЕБЪР

ВОЛТРОН
83

73
Boxscore Download PDF
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 БК ХЕБЪР 4 4 0 381:254 8
2 Миньор 2015 Аматьори 4 2 2 309:282 6
3 ВОЛТРОН 4 2 2 307:299 6
4 МОНСТАРС 4 2 2 278:325 6
5 3.6.9. Баскетболен клуб 2 0 2 142:171 2
6 БК ХАСКОВО 2 0 2 135:221 2
BGO Баскетболна Лига | ББЛ ЮГ група Б
1
1 12-02-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК ХАСКОВО

ПЛОВДИВ БАСКЕТ
56

64
Boxscore Download PDF
2 13-02-2019
гр.Перущица
з. Перущица
3.6.9. Баскетболен клуб

АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99
73

81
Boxscore Download PDF
3 10-03-2019
гр.Перущица
з. Перущица
МУ ПЛОВДИВ

ГОЛДЪН СИТИ
110

64
Boxscore Download PDF
2
4 06-02-2019
гр.Перущица
з. Перущица
АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99

МУ ПЛОВДИВ
79

66
Boxscore
5 05-02-2019
гр.Перущица
з. Перущица
ПЛОВДИВ БАСКЕТ

3.6.9. Баскетболен клуб
49

71
Boxscore
6 24-02-2019
гр.Ямбол
з. Диана
СЛИВЕН

БК ХАСКОВО
63

66
Александър Йорданов
Виктор Станимиров Комбалов
Георги Славов Славов
Иван Кръстев
Христо Добрев
Boxscore Download PDF
3
7 03-02-2019
гр.Перущица
з. Перущица
ГОЛДЪН СИТИ

АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99
57

94
Boxscore
8 03-02-2019
гр.Перущица
з. Перущица
3.6.9. Баскетболен клуб

СЛИВЕН
98

77
Boxscore
9 03-02-2019
гр.Перущица
з. Перущица
МУ ПЛОВДИВ

ПЛОВДИВ БАСКЕТ
76

51
Boxscore
4
10 19-02-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК ХАСКОВО

3.6.9. Баскетболен клуб
88

80
Boxscore
11 24-02-2019
гр.Ямбол
з. Диана
ПЛОВДИВ БАСКЕТ

ГОЛДЪН СИТИ
86

79
Божидар Иванов Динев
Георги Славов Славов
Иван Кръстев
Христо Добрев
Boxscore Download PDF
12 24-02-2019
гр.Ямбол
з. Диана
СЛИВЕН

МУ ПЛОВДИВ
80

75
Ивайло Иванов Ресиловски
Божидар Иванов Динев
Виктор Станимиров Комбалов
Иван Кръстев
Светозар Данчев Каменов
Boxscore Download PDF
5
13 26-02-2019
гр.Перущица
з. Перущица
АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99

ПЛОВДИВ БАСКЕТ
96

61
Boxscore Download PDF
14 06-03-2019
гр.Перущица
з. Перущица
МУ ПЛОВДИВ

БК ХАСКОВО
81

60
Boxscore
15 10-03-2019
гр.Перущица
з. Перущица
ГОЛДЪН СИТИ

СЛИВЕН
49

95
Boxscore Download PDF
6
16 12-03-2019
гр.Перущица
з. Перущица
3.6.9. Баскетболен клуб

МУ ПЛОВДИВ
71

100
Boxscore Download PDF
17 24-03-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК ХАСКОВО

ГОЛДЪН СИТИ
79

89
Boxscore
18 17-03-2019
гр.Перущица
з. Перущица
СЛИВЕН

АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99
20

0
Boxscore
7
19 14-03-2019
гр.Перущица
з. Перущица
АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99

БК ХАСКОВО
94

55
Boxscore Download PDF
20 24-03-2019
з.
ГОЛДЪН СИТИ

3.6.9. Баскетболен клуб
73

60
Boxscore Download PDF
21 24-03-2019
з.
ПЛОВДИВ БАСКЕТ

СЛИВЕН
54

63
Boxscore Download PDF
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 МУ ПЛОВДИВ 6 4 2 508:405 10
2 СЛИВЕН 6 4 2 398:342 10
3 АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99 6 5 1 444:332 10
4 3.6.9. Баскетболен клуб 6 2 4 453:468 8
5 БК ХАСКОВО 6 2 4 404:471 8
6 ПЛОВДИВ БАСКЕТ 6 2 4 365:441 8
7 ГОЛДЪН СИТИ 6 2 4 411:524 8
BGO Баскетболна Лига | ББЛ ЮГ група А
1
1 10-02-2019
гр.Перущица
з. Перущица
ЯМБОЛ АМАТЬОРИ

БК ПРИЯТЕЛИ
96

74
Boxscore Download PDF
2 10-02-2019
гр.Перущица
з. Перущица
МАЙНА ТАУН

МАКС СПОРТ
68

65
Boxscore Download PDF
3 24-03-2019
з.
БК ХЕБЪР

БЕРОЕ
20

0
Boxscore
2
4 17-02-2019
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
МАКС СПОРТ

БК ПРИЯТЕЛИ
85

60
Boxscore Download PDF
5 17-02-2019
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
БЕРОЕ

ЯМБОЛ АМАТЬОРИ
0

20
Boxscore
6 17-02-2019
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
МАЙНА ТАУН

БК ХЕБЪР
51

88
Boxscore Download PDF
3
7 20-02-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК ХЕБЪР

МАКС СПОРТ
92

71
Boxscore Download PDF
8 24-02-2019
гр.Ямбол
з. Диана
БК ПРИЯТЕЛИ

БЕРОЕ
20

0
Иван Кръстев
Христо Добрев
Boxscore
9 24-02-2019
гр.Ямбол
з. Диана
ЯМБОЛ АМАТЬОРИ

МАЙНА ТАУН
56

55
Красимир Пантелеев Стойнов
Ивайло Иванов Ресиловски
Александър Евгений Йорданов
Светозар Данчев Каменов
Христо Добрев
Boxscore Download PDF
4
10 10-03-2019
гр.Перущица
з. Перущица
МАЙНА ТАУН

БК ПРИЯТЕЛИ
71

58
Boxscore Download PDF
11 10-03-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК ХЕБЪР

ЯМБОЛ АМАТЬОРИ
20

0
Boxscore
12 10-03-2019
гр.Перущица
з. Перущица
МАКС СПОРТ

БЕРОЕ
20

0
Boxscore Download PDF
5
13 17-03-2019
гр.Перущица
з. Перущица
ЯМБОЛ АМАТЬОРИ

МАКС СПОРТ
64

69
Boxscore Download PDF
14 17-03-2019
гр.Перущица
з. Перущица
МАЙНА ТАУН

БЕРОЕ
20

0
Boxscore
15 24-03-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК ПРИЯТЕЛИ

БК ХЕБЪР
64

84
Boxscore Download PDF
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 БК ХЕБЪР 5 5 0 304:186 10
2 МАКС СПОРТ 5 3 2 310:284 8
3 МАЙНА ТАУН 5 3 2 265:267 8
4 ЯМБОЛ АМАТЬОРИ 5 3 2 236:218 7
5 БК ПРИЯТЕЛИ 5 1 4 276:336 6
6 БЕРОЕ 5 0 5 0:100 0
BGO Баскетболна Лига | Christmas CUP Pernik 2018”
1
1 15-12-2018
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
БК ХЕБЪР

Спортист - Своге
88

58
Тихомир Райков Щерев
Божидар Севдалинов Йорданов
Мохамед А.К. Алкурди
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
2 15-12-2018
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Миньор 2015 Аматьори

СОФИЯ ЛАЙЪНС
68

87
Тихомир Райков Щерев
Божидар Севдалинов Йорданов
Мохамед А.К. Алкурди
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore Download PDF
2
3 16-12-2018
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Миньор 2015 Аматьори

Спортист - Своге
81

78
Иван Любомиров Методиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Мохамед А.К. Алкурди
Boxscore Download PDF
4 16-12-2018
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
БК ХЕБЪР

СОФИЯ ЛАЙЪНС
93

76
Иван Любомиров Методиев
Божидар Севдалинов Йорданов
Мохамед А.К. Алкурди
Boxscore Download PDF
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 БК ХЕБЪР 2 2 0 181:134 4
2 СОФИЯ ЛАЙЪНС 2 1 1 163:161 3
3 Миньор 2015 Аматьори 2 1 1 149:165 3
4 Спортист - Своге 2 0 2 136:169 2
BGO Баскетболна Лига | BGO БЛ Изток
1
1 27-10-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
ДЖЕНЕРАЛС

Академик Варна
59

80
Петър Маринов Петров
Иван Венциславов Венков
Симеон Гошев Маринов
Ана Иванова Стамболова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
2 27-10-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

ОЛД ДЖИЙС
106

55
Петър Маринов Петров
Иван Венциславов Венков
Симеон Гошев Маринов
Ана Иванова Стамболова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
3 27-10-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
ЪНСТОПАБЪЛ

МУ ВАРНА
70

84
Петър Маринов Петров
Владимир Маринов Вълчев
Александър Сашков Пейков
Ана Иванова Стамболова
Анжелина Иванова Гешева
Boxscore Download PDF
4 27-10-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ

ШОУТАЙМ
73

68
Владимир Маринов Вълчев
Александър Сашков Пейков
Симеон Гошев Маринов
Ана Иванова Стамболова
Анжелина Иванова Гешева
Boxscore Download PDF
2
5 03-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
Академик Варна

СВЕТКАВИЦА
63

90
Александър Сашков Пейков
Живко Илиев Маринов
Симеон Гошев Маринов
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
6 03-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
ОЛД ДЖИЙС

ЪНСТОПАБЪЛ
57

61
Живко Илиев Маринов
Александър Сашков Пейков
Симеон Гошев Маринов
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
7 03-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
МУ ВАРНА

ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ
74

85
Владимир Маринов Вълчев
Александър Сашков Пейков
Симеон Гошев Маринов
Ана Иванова Стамболова
Анжелина Иванова Гешева
Boxscore Download PDF
8 03-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС

ДЖЕНЕРАЛС
71

68
Владимир Маринов Вълчев
Александър Сашков Пейков
Симеон Гошев Маринов
Ана Иванова Стамболова
Анжелина Иванова Гешева
Boxscore Download PDF
3
9 10-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
ЪНСТОПАБЪЛ

Академик Варна
74

85
Калоян Петров Костов
Станимир Димов Русев
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
10 10-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС
79

63
Станимир Димов Русев
Калоян Петров Костов
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
11 10-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ

ОЛД ДЖИЙС
68

55
Калоян Петров Костов
Станимир Димов Русев
Евстати Петров Иванов
Ана Иванова Стамболова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
12 10-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

МУ ВАРНА
79

56
Александър Сашков Пейков
Калоян Петров Костов
Станимир Димов Русев
Ана Иванова Стамболова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
4
13 17-11-2018
гр.Добрич
з. Добротица
ДЖЕНЕРАЛС

СВЕТКАВИЦА
42

84
Симеон Гошев Маринов
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
14 17-11-2018
гр.Добрич
з. Добротица
ОЛД ДЖИЙС

ШОУТАЙМ
57

101
Симеон Гошев Маринов
Ана Иванова Стамболова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
15 17-11-2018
гр.Добрич
з. Добротица
Академик Варна

ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ
59

76
Симеон Гошев Маринов
Виолета Младенова Кордова
Ана Иванова Стамболова
Boxscore Download PDF
16 17-11-2018
гр.Добрич
з. Добротица
СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС

ЪНСТОПАБЪЛ
56

72
Живко Илиев Маринов
Евстати Петров Иванов
Симеон Гошев Маринов
Ана Иванова Стамболова
Виолета Младенова Кордова
Boxscore Download PDF
5
17 24-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
ЪНСТОПАБЪЛ

ДЖЕНЕРАЛС
67

70
Александър Сашков Пейков
Живко Илиев Маринов
Симеон Гошев Маринов
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
18 24-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
МУ ВАРНА

ОЛД ДЖИЙС
63

40
Александър Сашков Пейков
Живко Илиев Маринов
Симеон Гошев Маринов
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
20 24-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

Академик Варна
65

68
Александър Сашков Пейков
Симеон Гошев Маринов
Ана Иванова Стамболова
Анжелина Иванова Гешева
Boxscore Download PDF
119 24-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ

СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС
48

55
Александър Сашков Пейков
Симеон Гошев Маринов
Ана Иванова Стамболова
Анжелина Иванова Гешева
Boxscore Download PDF
6
21 01-12-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

ЪНСТОПАБЪЛ
89

65
Станимир Димов Русев
Петър Маринов Петров
Живко Илиев Маринов
Ана Иванова Стамболова
Анжелина Иванова Гешева
Boxscore Download PDF
22 01-12-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
ДЖЕНЕРАЛС

ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ
52

74
Станимир Димов Русев
Петър Маринов Петров
Владимир Маринов Вълчев
Ана Иванова Стамболова
Анжелина Иванова Гешева
Boxscore Download PDF
23 01-12-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС

ШОУТАЙМ
67

86
Станимир Димов Русев
Петър Маринов Петров
Владимир Маринов Вълчев
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
24 01-12-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
Академик Варна

МУ ВАРНА
55

64
Станимир Димов Русев
Петър Маринов Петров
Симеон Гошев Маринов
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
7
25 15-12-2018
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ШОУТАЙМ

ДЖЕНЕРАЛС
87

63
Младен Георгиев Младенов
Живко Илиев Маринов
Симеон Гошев Маринов
Ана Иванова Стамболова
Анжелина Иванова Гешева
Boxscore Download PDF
26 15-12-2018
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ

СВЕТКАВИЦА
60

86
Младен Георгиев Младенов
Живко Илиев Маринов
Симеон Гошев Маринов
Ана Иванова Стамболова
Анжелина Иванова Гешева
Boxscore Download PDF
27 00-00-0000
з.
ОЛД ДЖИЙС

Академик Варна
20

0
Младен Георгиев Младенов
Симеон Гошев Маринов
Ана Иванова Стамболова
Анжелина Иванова Гешева
Boxscore Download PDF
28 00-00-0000
з.
МУ ВАРНА

СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС
20

0
Boxscore
8
28 19-01-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ОЛД ДЖИЙС

СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС
73

76
Владимир Маринов Вълчев
Евстати Петров Иванов
Симеон Гошев Маринов
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
29 19-01-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ

ЪНСТОПАБЪЛ
87

60
Владимир Маринов Вълчев
Евстати Петров Иванов
Симеон Гошев Маринов
Виолета Младенова Кордова
Анжелина Иванова Гешева
Boxscore Download PDF
30 19-01-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
МУ ВАРНА

ДЖЕНЕРАЛС
86

52
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Симеон Гошев Маринов
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
31 19-01-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

СВЕТКАВИЦА
83

81
Евстати Петров Иванов
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
9
32 26-01-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
Академик Варна

СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС
0

0
Живко Илиев Маринов
Александър Сашков Пейков
Ана Иванова Стамболова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
33 26-01-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ОЛД ДЖИЙС

ДЖЕНЕРАЛС
53

38
Живко Илиев Маринов
Георги Пламенов Петров
Ана Иванова Стамболова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
34 26-01-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
МУ ВАРНА

СВЕТКАВИЦА
53

78
Станимир Димов Русев
Александър Сашков Пейков
Виолета Младенова Кордова
Ана Иванова Стамболова
Boxscore Download PDF
35 26-01-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

ЪНСТОПАБЪЛ
105

77
Станимир Димов Русев
Александър Сашков Пейков
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
10
36 02-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ДЖЕНЕРАЛС

СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС
82

65
Иван Венциславов Венков
Стефан Цонев Стефанов
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
37 02-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ЪНСТОПАБЪЛ

ОЛД ДЖИЙС
90

56
Стефан Цонев Стефанов
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
38 02-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

Академик Варна
87

50
Александър Сашков Пейков
Иван Венциславов Венков
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
39 02-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ

МУ ВАРНА
70

80
Александър Сашков Пейков
Иван Венциславов Венков
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
11
40 09-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ОЛД ДЖИЙС

СВЕТКАВИЦА
55

89
Живко Илиев Маринов
Иван Венциславов Венков
Ана Иванова Стамболова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
41 09-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
Академик Варна

ДЖЕНЕРАЛС
54

55
Живко Илиев Маринов
Иван Венциславов Венков
Симеон Гошев Маринов
Ана Иванова Стамболова
Виолета Младенова Кордова
Boxscore Download PDF
42 09-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
МУ ВАРНА

ЪНСТОПАБЪЛ
83

88
Стефан Цонев Стефанов
Симеон Гошев Маринов
Магдалена Дилова
Ана Иванова Стамболова
Boxscore Download PDF
43 09-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ
89

88
Иван Венциславов Венков
Стефан Цонев Стефанов
Симеон Гошев Маринов
Магдалена Дилова
Виолета Младенова Кордова
Boxscore Download PDF
12
44 16-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС

СВЕТКАВИЦА
37

102
Иван Венциславов Венков
Георги Пламенов Петров
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
45 16-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ОЛД ДЖИЙС

ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ
59

96
Станимир Димов Русев
Иван Венциславов Венков
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
46 16-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
Академик Варна

ЪНСТОПАБЪЛ
64

84
Станимир Димов Русев
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
47 16-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
МУ ВАРНА

ШОУТАЙМ
86

65
Станимир Димов Русев
Ана Иванова Стамболова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
13
48 23-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ЪНСТОПАБЪЛ

СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС
75

56
Станимир Димов Русев
Калоян Петров Костов
Ана Иванова Стамболова
Виолета Младенова Кордова
Boxscore Download PDF
49 23-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

ОЛД ДЖИЙС
71

48
Станимир Димов Русев
Калоян Петров Костов
Ана Иванова Стамболова
Виолета Младенова Кордова
Boxscore Download PDF
50 23-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

ДЖЕНЕРАЛС
93

54
Станимир Димов Русев
Калоян Петров Костов
Живко Илиев Маринов
Магдалена Дилова
Ана Иванова Стамболова
Boxscore Download PDF
51 23-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ

Академик Варна
80

74
Станимир Димов Русев
Калоян Петров Костов
Александър Сашков Пейков
Магдалена Дилова
Виолета Младенова Кордова
Boxscore Download PDF
14
57 15-12-2018
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ОЛД ДЖИЙС

МУ ВАРНА
66

86
Boxscore
58 09-03-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ДЖЕНЕРАЛС

ЪНСТОПАБЪЛ
69

71
Евстати Петров Иванов
Александър Сашков Пейков
Симеон Гошев Маринов
Виолета Младенова Кордова
Ана Иванова Стамболова
Boxscore Download PDF
59 09-03-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
Академик Варна

ШОУТАЙМ
50

69
Евстати Петров Иванов
Александър Сашков Пейков
Симеон Гошев Маринов
Виолета Младенова Кордова
Ана Иванова Стамболова
Boxscore Download PDF
60 09-03-2019
з.
СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС

ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ
0

20
Boxscore
15
61 16-03-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС
79

67
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Симеон Гошев Маринов
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
62 16-03-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ

ДЖЕНЕРАЛС
78

56
Владимир Маринов Вълчев
Симеон Гошев Маринов
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
63 16-03-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
МУ ВАРНА

Академик Варна
82

72
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Симеон Гошев Маринов
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
64 16-03-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ЪНСТОПАБЪЛ

СВЕТКАВИЦА
54

98
Александър Сашков Пейков
Живко Илиев Маринов
Симеон Гошев Маринов
Ана Иванова Стамболова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
16
65 06-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
Академик Варна

ОЛД ДЖИЙС
57

54
Живко Илиев Маринов
Александър Сашков Пейков
Симеон Гошев Маринов
Виолета Младенова Кордова
Ана Иванова Стамболова
Boxscore Download PDF
66 06-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ДЖЕНЕРАЛС

ШОУТАЙМ
63

89
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Симеон Гошев Маринов
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
67 06-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС

МУ ВАРНА
0

0
Ана Иванова Стамболова
Виолета Младенова Кордова
Boxscore
68 06-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ
70

78
Владимир Маринов Вълчев
Александър Сашков Пейков
Симеон Гошев Маринов
Ана Иванова Стамболова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
17
69 13-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ОЛД ДЖИЙС

СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС
67

71
Владимир Маринов Вълчев
Живко Илиев Маринов
Ана Иванова Стамболова
Виолета Младенова Кордова
Boxscore Download PDF
70 13-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

СВЕТКАВИЦА
74

87
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Ана Иванова Стамболова
Виолета Младенова Кордова
Boxscore Download PDF
71 13-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ

ЪНСТОПАБЪЛ
84

63
Владимир Маринов Вълчев
Виолета Младенова Кордова
Ана Иванова Стамболова
Boxscore Download PDF
72 13-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
МУ ВАРНА

ДЖЕНЕРАЛС
60

55
Владимир Маринов Вълчев
Виолета Младенова Кордова
Ана Иванова Стамболова
Boxscore Download PDF
19
73 23-03-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС

Академик Варна
64

67
Иван Венциславов Венков
Виолета Младенова Кордова
Ана Иванова Стамболова
Boxscore Download PDF
74 23-03-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДЖЕНЕРАЛС

ОЛД ДЖИЙС
100

61
Иван Венциславов Венков
Ана Иванова Стамболова
Виолета Младенова Кордова
Boxscore Download PDF
75 23-03-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ЪНСТОПАБЪЛ

ШОУТАЙМ
63

87
Иван Георгиев Николов
Николай Величков Борисов
Виолета Младенова Кордова
Ана Иванова Стамболова
Boxscore Download PDF
76 23-03-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
СВЕТКАВИЦА

МУ ВАРНА
95

66
Иван Георгиев Николов
Николай Величков Борисов
Ана Иванова Стамболова
Виолета Младенова Кордова
Boxscore Download PDF
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 СВЕТКАВИЦА 16 14 2 1414:952 30
2 ШОУТАЙМ 16 12 4 1297:1094 28
3 ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ 16 12 4 1165:1000 28
4 МУ ВАРНА 16 10 5 1043:970 26
5 ЪНСТОПАБЪЛ 16 7 9 1134:1230 23
6 ДЖЕНЕРАЛС 16 4 12 978:1173 20
7 Академик Варна 16 5 10 898:1023 20
8 ОЛД ДЖИЙС 16 2 14 876:1173 18
9 СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС 16 4 10 748:938 18
BGO Баскетболна Лига | BGO БЛ Юг
1
1 30-09-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
МАКС СПОРТ

ПЛОВДИВ БАСКЕТ
112

25
Boxscore
2 30-09-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
БК ПРИЯТЕЛИ

3.6.9. Баскетболен клуб
66

36
Boxscore
3 30-09-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
МУ ПЛОВДИВ

ГОЛДЪН СИТИ
75

60
Boxscore
4 30-09-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
БК ХАСКОВО

ЯМБОЛ АМАТЬОРИ
52

61
Boxscore
5 30-09-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
БЕРОЕ

СЛИВЕН
0

20
Boxscore
6 30-09-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
БК ХЕБЪР

МАЙНА ТАУН
56

77
Boxscore
2
7 07-10-2018
з.
3.6.9. Баскетболен клуб

БК ХАСКОВО
72

79
Boxscore Download PDF
8 07-10-2018
з.
АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99

МАКС СПОРТ
77

99
Boxscore
9 07-10-2018
з.
ПЛОВДИВ БАСКЕТ

БК ПРИЯТЕЛИ
39

102
Boxscore
10 07-10-2018
з.
СЛИВЕН

БК ХЕБЪР
54

86
Boxscore
11 07-10-2018
з.
ГОЛДЪН СИТИ

БЕРОЕ
20

0
Boxscore
12 02-12-2018
гр.Перущица
з. Перущица
ЯМБОЛ АМАТЬОРИ

МУ ПЛОВДИВ
77

75
Boxscore
3
13 14-10-2018
гр.Пловдив
з. Строител
БК ХАСКОВО

ПЛОВДИВ БАСКЕТ
109

58
Стефан Несторов Стефанов
Преслав Николаев Петков
Даниела Божкова Димова
Boxscore Download PDF
14 13-01-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК ХЕБЪР

ГОЛДЪН СИТИ
113

40
Boxscore Download PDF
15 14-10-2018
гр.Пловдив
з. Строител
БК ПРИЯТЕЛИ

АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99
85

78
Boxscore Download PDF
16 14-10-2018
гр.Пловдив
з. Строител
МАЙНА ТАУН

СЛИВЕН
62

41
Boxscore Download PDF
17 14-10-2018
гр.Пловдив
з. Строител
МУ ПЛОВДИВ

3.6.9. Баскетболен клуб
65

82
Boxscore Download PDF
18 14-10-2018
гр.Пловдив
з. Строител
БЕРОЕ

ЯМБОЛ АМАТЬОРИ
0

20
Boxscore Download PDF
4
19 31-10-2018
гр.Пловдив
з. Строител
ПЛОВДИВ БАСКЕТ

МУ ПЛОВДИВ
55

117
Boxscore Download PDF
20 04-11-2018
гр.Пловдив
з. Строител
ГОЛДЪН СИТИ

МАЙНА ТАУН
82

111
Boxscore Download PDF
21 04-11-2018
гр.Пловдив
з. Строител
АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99

БК ХАСКОВО
82

61
Boxscore Download PDF
22 04-11-2018
гр.Пловдив
з. Строител
3.6.9. Баскетболен клуб

БЕРОЕ
20

0
Boxscore Download PDF
23 04-11-2018
гр.Пловдив
з. Строител
МАКС СПОРТ

БК ПРИЯТЕЛИ
104

107
Boxscore Download PDF
24 04-11-2018
гр.Пловдив
з. Строител
ЯМБОЛ АМАТЬОРИ

БК ХЕБЪР
59

79
Boxscore Download PDF
5
25 07-11-2018
гр.Пловдив
з. Строител
МУ ПЛОВДИВ

АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99
89

75
Boxscore
26 08-11-2018
гр.Пловдив
з. Строител
БК ХАСКОВО

МАКС СПОРТ
89

139
Boxscore Download PDF
27 11-11-2018
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
БЕРОЕ

ПЛОВДИВ БАСКЕТ
0

20
Boxscore
28 11-11-2018
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
БК ХЕБЪР

3.6.9. Баскетболен клуб
84

66
Boxscore
29 11-11-2018
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
МАЙНА ТАУН

ЯМБОЛ АМАТЬОРИ
74

65
Boxscore
30 20-01-2019
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
СЛИВЕН

ГОЛДЪН СИТИ
72

60
Boxscore Download PDF
6
31 17-10-2018
гр.Пловдив
з. Сила
3.6.9. Баскетболен клуб

МАЙНА ТАУН
48

85
Boxscore Download PDF
32 21-10-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99

БЕРОЕ
20

0
Boxscore Download PDF
33 28-10-2018
гр.Ямбол
з. Диана
ЯМБОЛ АМАТЬОРИ

СЛИВЕН
91

29
Boxscore
34 21-10-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
МАКС СПОРТ

МУ ПЛОВДИВ
82

64
Boxscore Download PDF
35 21-10-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
БК ПРИЯТЕЛИ

БК ХАСКОВО
65

58
Boxscore Download PDF
36 21-10-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
ПЛОВДИВ БАСКЕТ

БК ХЕБЪР
24

123
Boxscore Download PDF
7
37 13-11-2018
гр.Пловдив
з. Строител
МАЙНА ТАУН

ПЛОВДИВ БАСКЕТ
104

59
Boxscore Download PDF
38 14-11-2018
гр.Пловдив
з. Строител
БК ХЕБЪР

АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99
101

78
Boxscore
39 15-11-2018
гр.Пловдив
з. Строител
МУ ПЛОВДИВ

БК ПРИЯТЕЛИ
64

95
Boxscore
40 18-11-2018
гр.Ямбол
з. Диана
ГОЛДЪН СИТИ

ЯМБОЛ АМАТЬОРИ
82

96
Boxscore
41 18-11-2018
гр.Ямбол
з. Диана
СЛИВЕН

3.6.9. Баскетболен клуб
78

69
Boxscore
42 18-11-2018
гр.Ямбол
з. Диана
БЕРОЕ

МАКС СПОРТ
0

20
Boxscore
8
43 21-11-2018
гр.Пловдив
з. Сила
АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99

МАЙНА ТАУН
74

85
Boxscore Download PDF
44 25-11-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
3.6.9. Баскетболен клуб

ГОЛДЪН СИТИ
77

85
Boxscore Download PDF
45 25-11-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
ПЛОВДИВ БАСКЕТ

СЛИВЕН
50

53
Boxscore
46 25-11-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
БК ХАСКОВО

МУ ПЛОВДИВ
67

64
Boxscore
47 02-12-2018
гр.Перущица
з. Перущица
БК ПРИЯТЕЛИ

БЕРОЕ
20

0
Boxscore
48 09-12-2018
гр.Перущица
з. Перущица
МАКС СПОРТ

БК ХЕБЪР
0

20
Boxscore
9
49 18-11-2018
гр.Ямбол
з. Диана
ЯМБОЛ АМАТЬОРИ

3.6.9. Баскетболен клуб
101

65
Boxscore
50 25-11-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
БК ХЕБЪР

БК ПРИЯТЕЛИ
88

62
Boxscore
51 02-12-2018
гр.Перущица
з. Перущица
ГОЛДЪН СИТИ

ПЛОВДИВ БАСКЕТ
80

43
Димитър Филчев Филев
Елена Златева Попова
Boxscore Download PDF
52 02-12-2018
гр.Перущица
з. Перущица
СЛИВЕН

АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99
57

43
Boxscore
53 02-12-2018
гр.Перущица
з. Перущица
МАЙНА ТАУН

МАКС СПОРТ
81

82
Boxscore
54 09-12-2018
гр.Перущица
з. Перущица
БЕРОЕ

БК ХАСКОВО
0

20
Boxscore Download PDF
10
55 28-10-2018
гр.Ямбол
з. Диана
МУ ПЛОВДИВ

БЕРОЕ
20

0
Boxscore
56 28-10-2018
гр.Ямбол
з. Диана
БК ПРИЯТЕЛИ

МАЙНА ТАУН
79

93
Boxscore
57 28-10-2018
гр.Ямбол
з. Диана
ПЛОВДИВ БАСКЕТ

ЯМБОЛ АМАТЬОРИ
0

20
Boxscore
58 28-10-2018
гр.Ямбол
з. Диана
МАКС СПОРТ

СЛИВЕН
112

70
Boxscore
59 02-12-2018
гр.Перущица
з. Перущица
БК ХАСКОВО

БК ХЕБЪР
54

99
Boxscore
60 27-01-2019
гр.Перущица
з. Перущица
АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99

ГОЛДЪН СИТИ
86

53
Boxscore Download PDF
11
61 14-10-2018
гр.Пловдив
з. Строител
ГОЛДЪН СИТИ

МАКС СПОРТ
72

136
Boxscore
62 05-12-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
БК ХЕБЪР

МУ ПЛОВДИВ
20

0
Boxscore
63 13-01-2019
гр.Перущица
з. Перущица
3.6.9. Баскетболен клуб

ПЛОВДИВ БАСКЕТ
78

47
Boxscore Download PDF
64 13-01-2019
гр.Перущица
з. Перущица
СЛИВЕН

БК ПРИЯТЕЛИ
70

95
Boxscore Download PDF
65 13-01-2019
гр.Перущица
з. Перущица
ЯМБОЛ АМАТЬОРИ

АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99
70

62
Boxscore Download PDF
66 13-01-2019
гр.Перущица
з. Перущица
МАЙНА ТАУН

БК ХАСКОВО
98

73
Boxscore Download PDF
12
67 11-11-2018
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
БК ХАСКОВО

СЛИВЕН
79

83
Boxscore
68 09-12-2018
гр.Перущица
з. Перущица
МУ ПЛОВДИВ

МАЙНА ТАУН
74

98
Boxscore Download PDF
69 15-01-2019
гр.Перущица
з. Перущица
АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99

3.6.9. Баскетболен клуб
63

71
Boxscore Download PDF
70 20-01-2019
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
БК ПРИЯТЕЛИ

ГОЛДЪН СИТИ
95

74
Boxscore Download PDF
70 20-01-2019
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
МАКС СПОРТ

ЯМБОЛ АМАТЬОРИ
63

68
Boxscore Download PDF
72 20-01-2019
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
БЕРОЕ

БК ХЕБЪР
0

20
Boxscore Download PDF
13
73 13-01-2019
гр.Перущица
з. Перущица
ГОЛДЪН СИТИ

БК ХАСКОВО
67

107
Boxscore Download PDF
74 24-01-2019
гр.Перущица
з. Перущица
ПЛОВДИВ БАСКЕТ

АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99
38

107
Boxscore Download PDF
75 03-02-2019
гр.Перущица
з. Перущица
МАЙНА ТАУН

БЕРОЕ
20

0
Boxscore
76 27-01-2019
гр.Перущица
з. Перущица
3.6.9. Баскетболен клуб

МАКС СПОРТ
72

90
Boxscore Download PDF
77 27-01-2019
гр.Перущица
з. Перущица
СЛИВЕН

МУ ПЛОВДИВ
67

55
Boxscore Download PDF
78 27-01-2019
гр.Перущица
з. Перущица
ЯМБОЛ АМАТЬОРИ

БК ПРИЯТЕЛИ
66

82
Boxscore Download PDF
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 БК ХЕБЪР 12 11 1 889:514 23
2 МАЙНА ТАУН 12 11 1 988:733 23
3 БК ПРИЯТЕЛИ 12 10 2 953:770 22
4 ЯМБОЛ АМАТЬОРИ 12 9 3 794:663 21
5 МАКС СПОРТ 12 9 3 1039:745 20
6 СЛИВЕН 12 7 5 694:802 19
7 БК ХАСКОВО 12 5 7 848:888 17
8 АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99 12 4 8 845:809 16
9 3.6.9. Баскетболен клуб 12 4 8 756:843 16
10 ГОЛДЪН СИТИ 12 3 9 775:1011 15
11 МУ ПЛОВДИВ 12 4 8 762:778 15
12 ПЛОВДИВ БАСКЕТ 12 1 11 458:1005 12
13 БЕРОЕ 12 0 12 0:240 0
BGO Баскетболна Лига | BGO БЛ Център
1
1 06-10-2018
гр.Велико Търново
з. Ивайло
ЧАРДАФОН

BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ
96

42
Иван Георгиев Николов
Николай Величков Борисов
Станимир Пламенов Димитров
Boxscore Download PDF
2 06-10-2018
гр.Велико Търново
з. Ивайло
БАВНИ И ЯРОСТНИ

ЛОКОМОТИВ ГО
48

32
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Николай Величков Борисов
Boxscore Download PDF
3 06-10-2018
гр.Велико Търново
з. Ивайло
ПЕРЕСТРОЙКА

ДРЕЗДЕН ЗУУ
57

66
Петър Красимиров Петров
Станимир Пламенов Димитров
Николай Величков Борисов
Boxscore Download PDF
4 06-10-2018
гр.Велико Търново
з. Ивайло
PREDATORS

БАШ МЕЧКИТЕ
20

0
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Станимир Пламенов Димитров
Boxscore Download PDF
2
5 13-10-2018
гр.Велико Търново
з. ВТУ Спортен комплекс
ДРЕЗДЕН ЗУУ

PREDATORS
61

79
Иван Георгиев Николов
Станимир Пламенов Димитров
Boxscore Download PDF
6 13-10-2018
гр.Велико Търново
з. ВТУ Спортен комплекс
ЛОКОМОТИВ ГО

ПЕРЕСТРОЙКА
65

66
Иван Георгиев Николов
Николай Величков Борисов
Boxscore Download PDF
7 13-10-2018
гр.Велико Търново
з. ВТУ Спортен комплекс
BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ

БАВНИ И ЯРОСТНИ
62

78
Николай Величков Борисов
Станимир Пламенов Димитров
Boxscore Download PDF
8 15-12-2018
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
ЧАВДАР

ЧАРДАФОН
59

56
Иван Георгиев Николов
Стефан Величков Ефтимов
Вилислав Людмилов Гатев
Boxscore Download PDF
3
9 20-10-2018
гр.Велико Търново
з. Ивайло
БАШ МЕЧКИТЕ

ДРЕЗДЕН ЗУУ
0

20
Иван Георгиев Николов
Николай Величков Борисов
Boxscore Download PDF
10 20-10-2018
гр.Велико Търново
з. Ивайло
БАВНИ И ЯРОСТНИ

ЧАВДАР
75

61
Иван Георгиев Николов
Николай Величков Борисов
Boxscore Download PDF
11 27-10-2018
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
PREDATORS

ЛОКОМОТИВ ГО
83

57
Илиян Димитров Цветанов
Вилислав Людмилов Гатев
Boxscore Download PDF
12 02-12-2018
гр.Габрово
з. Орловец
ПЕРЕСТРОЙКА

BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ
87

45
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Николай Величков Борисов
Boxscore Download PDF
4
13 03-11-2018
гр.Троян
з. Чавдар
ЧАРДАФОН

БАВНИ И ЯРОСТНИ
56

71
Мирослав Бориславов Томов
Иван Георгиев Николов
Мартин Радославов Столаров
Boxscore Download PDF
14 03-11-2018
гр.Троян
з. Чавдар
BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ

PREDATORS
60

90
Мирослав Бориславов Томов
Иван Георгиев Николов
Мартин Радославов Столаров
Boxscore Download PDF
15 03-11-2018
гр.Троян
з. Чавдар
ЧАВДАР

ПЕРЕСТРОЙКА
71

80
Мирослав Бориславов Томов
Иван Георгиев Николов
Мартин Радославов Столаров
Boxscore Download PDF
16 15-12-2018
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
ЛОКОМОТИВ ГО

БАШ МЕЧКИТЕ
20

0
Мирослав Бориславов Томов
Стефан Величков Ефтимов
Вилислав Людмилов Гатев
Boxscore
5
17 10-11-2018
гр.Свищов
з. Септември
ДРЕЗДЕН ЗУУ

ЛОКОМОТИВ ГО
71

59
Вилислав Людмилов Гатев
Иван Георгиев Николов
Boxscore Download PDF
18 10-11-2018
гр.Свищов
з. Септември
ПЕРЕСТРОЙКА

ЧАРДАФОН
64

76
Иван Георгиев Николов
Стефан Величков Ефтимов
Boxscore Download PDF
19 10-11-2018
гр.Свищов
з. Септември
PREDATORS

ЧАВДАР
70

84
Иван Георгиев Николов
Вилислав Людмилов Гатев
Стефан Величков Ефтимов
Boxscore Download PDF
20 10-11-2018
гр.Свищов
з. Септември
БАШ МЕЧКИТЕ

BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ
0

20
Стефан Величков Ефтимов
Вилислав Людмилов Гатев
Boxscore Download PDF
6
21 02-12-2018
гр.Габрово
з. Орловец
ЧАВДАР

БАШ МЕЧКИТЕ
20

0
Мирослав Бориславов Томов
Иван Георгиев Николов
Илиян Димитров Цветанов
Boxscore Download PDF
22 02-02-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ

ДРЕЗДЕН ЗУУ
36

78
Стефан Величков Ефтимов
Вилислав Людмилов Гатев
Мартин Радославов Столаров
Boxscore Download PDF
23 24-11-2018
гр.Плевен
з. Балканстрой
БАВНИ И ЯРОСТНИ

ПЕРЕСТРОЙКА
71

57
Илиян Димитров Цветанов
Вилислав Людмилов Гатев
Станимир Пламенов Димитров
Boxscore Download PDF
24 24-11-2018
гр.Плевен
з. Балканстрой
ЧАРДАФОН

PREDATORS
20

0
Вилислав Людмилов Гатев
Петър Красимиров Петров
Станимир Пламенов Димитров
Boxscore
7
25 15-12-2018
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
БАШ МЕЧКИТЕ

ЧАРДАФОН
0

20
Мирослав Бориславов Томов
Иван Георгиев Николов
Стефан Величков Ефтимов
Boxscore Download PDF
26 17-11-2018
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
ДРЕЗДЕН ЗУУ

ЧАВДАР
80

78
Мирослав Бориславов Томов
Петър Красимиров Петров
Boxscore Download PDF
27 02-12-2018
гр.Габрово
з. Орловец
PREDATORS

БАВНИ И ЯРОСТНИ
65

82
Мирослав Бориславов Томов
Иван Георгиев Николов
Илиян Димитров Цветанов
Boxscore Download PDF
28 17-11-2018
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
ЛОКОМОТИВ ГО

BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ
69

74
Мирослав Бориславов Томов
Петър Красимиров Петров
Boxscore Download PDF
8
29 24-11-2018
гр.Плевен
з. Балканстрой
ЧАВДАР

ЛОКОМОТИВ ГО
76

73
Илиян Димитров Цветанов
Петър Красимиров Петров
Станимир Пламенов Димитров
Boxscore Download PDF
30 02-12-2018
гр.Габрово
з. Орловец
ЧАРДАФОН

ДРЕЗДЕН ЗУУ
68

63
Мирослав Бориславов Томов
Петър Красимиров Петров
Николай Величков Борисов
Boxscore Download PDF
31 18-12-2018
гр.Велико Търново
з. Ивайло
БАВНИ И ЯРОСТНИ

БАШ МЕЧКИТЕ
20

0
Boxscore
32 16-12-2018
гр.Велико Търново
з. Ивайло
ПЕРЕСТРОЙКА

PREDATORS
94

89
Мирослав Бориславов Томов
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Boxscore Download PDF
9
33 02-12-2018
гр.Габрово
з. Орловец
ЛОКОМОТИВ ГО

ЧАРДАФОН
62

77
Мирослав Бориславов Томов
Иван Георгиев Николов
Илиян Димитров Цветанов
Boxscore Download PDF
34 16-12-2018
гр.Велико Търново
з. Ивайло
BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ

ЧАВДАР
64

76
Мирослав Бориславов Томов
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Boxscore Download PDF
35 15-12-2018
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
ДРЕЗДЕН ЗУУ

БАВНИ И ЯРОСТНИ
47

73
Мирослав Бориславов Томов
Иван Георгиев Николов
Вилислав Людмилов Гатев
Boxscore Download PDF
36 08-12-2018
гр.Велико Търново
з. Ивайло
БАШ МЕЧКИТЕ

ПЕРЕСТРОЙКА
0

20
Мирослав Бориславов Томов
Николай Величков Борисов
Boxscore Download PDF
10
37 12-01-2019
гр.Габрово
з. Орловец
ДРЕЗДЕН ЗУУ

ПЕРЕСТРОЙКА
58

95
Николай Величков Борисов
Мартин Радославов Столаров
Станимир Пламенов Димитров
Boxscore Download PDF
38 12-01-2019
гр.Габрово
з. Орловец
ЛОКОМОТИВ ГО

БАВНИ И ЯРОСТНИ
46

67
Мартин Радославов Столаров
Николай Величков Борисов
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore Download PDF
39 02-02-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
ЧАВДАР

PREDATORS
71

95
Стефан Величков Ефтимов
Вилислав Людмилов Гатев
Мартин Радославов Столаров
Boxscore Download PDF
40 12-01-2019
гр.Габрово
з. Орловец
BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ

ЧАРДАФОН
27

91
Венцислав Недялков Мутафов
Мартин Радославов Столаров
Станимир Пламенов Димитров
Boxscore Download PDF
11
41 19-01-2019
гр.Троян
з. Чавдар
ЛОКОМОТИВ ГО

PREDATORS
71

78
Петър Красимиров Петров
Мартин Радославов Столаров
Николай Величков Борисов
Boxscore Download PDF
42 16-03-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
ДРЕЗДЕН ЗУУ

ЧАРДАФОН
71

92
Иван Георгиев Николов
Венцислав Недялков Мутафов
Николай Величков Борисов
Boxscore Download PDF
43 26-01-2019
гр.Габрово
з. Орловец
BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ

ПЕРЕСТРОЙКА
64

96
Венцислав Недялков Мутафов
Иван Георгиев Николов
Boxscore Download PDF
44 00-00-0000
гр.Троян
з. Чавдар
ЧАВДАР

БАВНИ И ЯРОСТНИ
0

20
Boxscore
12
45 09-03-2019
гр.Свищов
з. Септември
PREDATORS

BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ
86

82
Станимир Пламенов Димитров
Boxscore Download PDF
46 16-02-2019
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
ПЕРЕСТРОЙКА

ЧАВДАР
96

60
Мирослав Бориславов Томов
Венцислав Недялков Мутафов
Иван Георгиев Николов
Boxscore Download PDF
47 23-02-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
ДРЕЗДЕН ЗУУ

ЛОКОМОТИВ ГО
60

68
Мирослав Бориславов Томов
Николай Величков Борисов
Мартин Радославов Столаров
Boxscore Download PDF
48 19-01-2019
гр.Троян
з. Чавдар
БАВНИ И ЯРОСТНИ

ЧАРДАФОН
59

65
Петър Красимиров Петров
Мартин Радославов Столаров
Николай Величков Борисов
Boxscore Download PDF
13
49 26-01-2019
гр.Габрово
з. Орловец
ЧАРДАФОН

ЛОКОМОТИВ ГО
74

71
Иван Георгиев Николов
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore Download PDF
50 00-00-0000
гр.Плевен
з. Балканстрой
ЧАВДАР

BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ
0

20
Boxscore
51 26-01-2019
гр.Габрово
з. Орловец
БАВНИ И ЯРОСТНИ

ДРЕЗДЕН ЗУУ
89

71
Венцислав Недялков Мутафов
Иван Георгиев Николов
Boxscore Download PDF
52 23-02-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
ПЕРЕСТРОЙКА

PREDATORS
71

72
Мирослав Бориславов Томов
Мартин Радославов Столаров
Николай Величков Борисов
Boxscore Download PDF
14
53 26-01-2019
гр.Габрово
з. Орловец
ЧАРДАФОН

ЧАВДАР
73

68
Иван Георгиев Николов
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore Download PDF
54 23-02-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
БАВНИ И ЯРОСТНИ

BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ
91

38
Мирослав Бориславов Томов
Мартин Радославов Столаров
Николай Величков Борисов
Boxscore Download PDF
55 16-02-2019
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
PREDATORS

ДРЕЗДЕН ЗУУ
83

78
Мирослав Бориславов Томов
Венцислав Недялков Мутафов
Иван Георгиев Николов
Boxscore Download PDF
56 16-02-2019
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
ПЕРЕСТРОЙКА

ЛОКОМОТИВ ГО
44

67
Мирослав Бориславов Томов
Венцислав Недялков Мутафов
Иван Георгиев Николов
Boxscore Download PDF
15
57 09-02-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
ЧАВДАР

ДРЕЗДЕН ЗУУ
61

83
Иван Георгиев Николов
Илиян Димитров Цветанов
Стефан Величков Ефтимов
Boxscore Download PDF
58 16-03-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ

ЛОКОМОТИВ ГО
56

76
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Николай Величков Борисов
Boxscore Download PDF
59 09-02-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
ЧАРДАФОН

ПЕРЕСТРОЙКА
80

67
Иван Георгиев Николов
Илиян Димитров Цветанов
Стефан Величков Ефтимов
Boxscore Download PDF
60 09-02-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
PREDATORS

БАВНИ И ЯРОСТНИ
57

77
Иван Георгиев Николов
Илиян Димитров Цветанов
Стефан Величков Ефтимов
Boxscore Download PDF
16
61 16-03-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
ПЕРЕСТРОЙКА

БАВНИ И ЯРОСТНИ
53

65
Петър Красимиров Петров
Николай Величков Борисов
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore Download PDF
62 16-03-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
PREDATORS

ЧАРДАФОН
78

59
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore Download PDF
63 09-03-2019
гр.Свищов
з. Септември
ЛОКОМОТИВ ГО

ЧАВДАР
20

0
Станимир Пламенов Димитров
Boxscore
64 09-03-2019
гр.Свищов
з. Септември
ДРЕЗДЕН ЗУУ

BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ
83

75
Станимир Пламенов Димитров
Boxscore Download PDF
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 БАВНИ И ЯРОСТНИ 15 14 1 986:710 29
2 ЧАРДАФОН 15 12 3 1003:802 27
3 PREDATORS 15 10 5 1045:967 24
4 ПЕРЕСТРОЙКА 15 8 7 1047:949 23
5 ДРЕЗДЕН ЗУУ 15 7 8 990:1013 22
6 ЛОКОМОТИВ ГО 15 5 10 856:874 20
7 BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ 15 3 12 765:1097 18
8 ЧАВДАР 15 5 10 785:905 17
9 БАШ МЕЧКИТЕ 8 0 8 0:160 0
BGO Баскетболна Лига | КУПА ПЕРУЩИЦА 2019 - 19 годишни
1
1 06-04-2019
гр.Перущица
з. Перущица
ВОЛТРОН

БАЛКАН U19 (аматьори)
45

85
Стефан Несторов Стефанов
Христо Чанков Христов
Иван Илиянов Илиев
Boxscore
2 06-04-2019
гр.Перущица
з. Перущица
РИЛСКИ СПОРТИСТ U19 (аматьори)

3.6.9. Баскетболен клуб
115

76
Божидар Севдалинов Йорданов
Димитър Филчев Филев
Нанко Генадиев Красимиров
Boxscore
3 06-04-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БАЛКАН U19 (аматьори)

ЧАРДАФОН
76

47
Божидар Севдалинов Йорданов
Христо Чанков Христов
Димитър Филчев Филев
Boxscore
4 06-04-2019
гр.Перущица
з. Перущица
3.6.9. Баскетболен клуб

БК ХАСКОВО
82

77
Тихомир Райков Щерев
Иван Илиянов Илиев
Нанко Генадиев Красимиров
Boxscore
5 06-04-2019
гр.Перущица
з. Перущица
ЧАРДАФОН

ВОЛТРОН
82

77
Тихомир Райков Щерев
Димитър Филчев Филев
Нанко Генадиев Красимиров
Boxscore
6 06-04-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК ХАСКОВО

РИЛСКИ СПОРТИСТ U19 (аматьори)
29

124
Христо Чанков Христов
Иван Илиянов Илиев
Boxscore
2
7 07-04-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК ХАСКОВО

ВОЛТРОН
93

82
Boxscore Download PDF
8 07-04-2019
гр.Перущица
з. Перущица
РИЛСКИ СПОРТИСТ U19 (аматьори)

ЧАРДАФОН
87

48
Boxscore Download PDF
9 07-04-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БАЛКАН U19 (аматьори)

3.6.9. Баскетболен клуб
66

69
Boxscore Download PDF
3
10 07-04-2019
гр.Перущица
з. Перущица
ЧАРДАФОН

БАЛКАН U19 (аматьори)
61

74
Boxscore Download PDF
11 07-04-2019
гр.Перущица
з. Перущица
РИЛСКИ СПОРТИСТ U19 (аматьори)

3.6.9. Баскетболен клуб
112

62
Boxscore Download PDF
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 РИЛСКИ СПОРТИСТ U19 (аматьори) 4 4 0 438:215 8
2 БАЛКАН U19 (аматьори) 4 3 1 301:222 7
3 3.6.9. Баскетболен клуб 4 2 2 289:370 6
4 ЧАРДАФОН 4 1 3 238:314 5
5 БК ХАСКОВО 3 1 2 199:288 4
6 ВОЛТРОН 3 0 3 204:260 3
КЛАСИРАНЕ